כלים

אורי רֵשטיק נבחר ליו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב,בבחירות שנערכו לפני שעה קלה במועצת אגודת הסטודנטים. רשטיק, סטודנט לתואר שני בחוג למדיניות ציבורית באוניברסיטת תל אביב, מכהן כחבר מועצת העיר גבעתיים ואחראי על תנועות הנוער בעיר, על תחום הצעירים והמלגות. בעברו עבד רשטיק עם נוער וילדים בערד ובבית שאן

רשטיק מחליף את רן לבנה, שכיהן כיו"ר אגודת הסטודנטים בשנה האחרונה. לבנה מסכם חמש שנות פעילות באגודת הסטודנטים, במהלכן היה ממובילי מאבק האוהלים, מאבק הסטודנטים בוועדת שוחט, מאבק הסטודנטים לטובת זכויות מנקות הבניינים והמאבק בחוק האברכים. לבנה הנו ממובילי המאבק ליוקר המחיה שהחל בקיץ האחרון, ובימים אלו הוא מוביל את חרם הצרכנים על תנובה. קודם לכהונתו כיו"ר האגודה, שימש לבנה כראש מחלקת מנהל ותכנון באגודה וכסגן יו"ר האגודה.

הגוף הבוחר את יו"ר האגודה הוא מועצת אגודת הסטודנטים, המורכבת מ-75 נציגים של החוגים השונים באוניברסיטה. הנציגים נבחרים אחת לשנה על ידי כלל הסטודנטים בקמפוס. אורי רשטיק עומד בראש תא הסטודנטים "הדור החדש", תא סוציאל-דמוקרטי הפועל ברוח ערכי תנועת העבודה שמוביל את אגודת הסטודנטים באוניברסיטה מזה 25 שנה, ומחזיק ברוב במועצת האגודה.

אורי רשטיק, יו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב:

"אני נרגש מתוצאות הבחירות ומודה לנציגי המועצה על האמון שנתנו בי. מוטלת עליי אחריות גדולה ורבת משמעות, לייצג נאמנה 28,000 סטודנטים באוניברסיטה הגדולה בישראל. בשנה הקרובה בכוונתי להמשיך להצעיד את אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב קדימה, כאגודה הגדולה והמשמעותית ביותר במדינת ישראל. אנו נמשיך בכל הכוח במאבק החברתי-כלכלי שהחל לפני חודשיים, ובפרט בחרם הצרכנים על חברת תנובה. אני מבקש להודות מעומק הלב לרן לבנה על שירות מסור שעשה במשך השנים האחרונות למען הסטודנטים, ומאחל לו הצלחה בהמשך דרכו".

רן לבנה, לשעבר יו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב:

"אני מסיים את פעילותי באגודה בתחושת סיפוק אדירה. ייחודה של אגודת הסטודנטים בתל אביב הוא בשילוב בין פעילות יומיומית למען הסטודנטים באוניברסיטה, לבין עידוד האקטיביזם הסטודנטיאלי ונקיטת עמדה חברתית ופוליטית בנושאים שעומדים על סדר היום במדינת ישראל. השנה זכיתי לעמוד בראשות האגודה הגדולה בישראל בעת היסטורית- עת בה הסטודנטים והאזרחים בישראל לוקחים אחריות על גורלם ודורשים עתיד טוב יותר. אני מודה לכל אלו שנתנו לי את הזכות לקחת חלק בתהליכים בחודשים האחרונים ומאושר מכך שאורי מחליף אותי. אין אדם ראוי ממנו לייצג את ציבור הסטודנטים באוניברסיטת ת"א".

איציק שמולי יו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית:

"הסטודנטים של אוני' ת"א זכו לקבל לוחם ופעיל חברתי מן השורה הראשונה. אורי רשטיק הוא אדם ערכי שהשפיע ותרם רבות בכל המאבקים החברתיים שהובילו הסטודנטים בתקופה האחרונה, ואין לי ספק שימשיך להוביל את הסטודנטים של אונ' ת"א למקומות ערכיים ולמאבקים ראויים בעתיד. אני מאחל לרשטיק הצלחה בתפקידו החדש ורוצה לנצל הזדמנות זו על מנת להיפרד מרן לבנה בברכת תודה על שירות מסור ותרומה רבה לעולם הסטודנטים."

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

נוב 12, 2019

עבודות סמינריון ולימודים

סמינריון, עבודות סמינריון, עבודה סמינריונית, כתיבת סמינריון, כתיבת עבודות, כתיבת עבודה…
יונ 13, 2019

מתקשים במקצועות אנגלית ומתמטיקה? מרכזי לימוד מטיק- הצלחה אישית לכל תלמיד

כמעט כל הורה עם ילדים בחטיבת הביניים והתיכון, מכיר את הקשיים בהם נתקלים התלמידים כתוצאה…
אפר 01, 2019

מיהו אגרונום ומהם תחומי העיסוק שלו

החקלאות מציעה אופציות שונות לצורך ייצור מזון, שימור מזון ושיפור מזון. מעבר לכך, החקלאות…
מרס 17, 2019

קורס גרפיקאים

היום גם מי שלא ראה את עצמו בעבר לומד, יכול לעשות את זה. כל מה שצריך הוא כוח רצון…
מרס 17, 2019

קורס בניית אתרים

העולם סביבנו עבר שינוי משמעותי בשנים האחרונות, שינוי שאפשר לשייך בעיקר לפריצת האינטרנט…