אירועים

(בארץ)
ענבר אורן, קרדיט צילום גיא גלעד

בעקבות היעלמותם המסתורית של בעלי אולם האירועים "הכליף" ביפו – מרכז הטקסים 'הויה' הפועל במסגרת תנועת "ישראל חופשית" מעמיד לטובת הזוגות שביקשו להתחתן דרכו – טקס חתונה חינם

(הופעות ואירועים)
איך לבחור את הלוקיישן המתאים עבור האירוע שלכם?

כאשר מארגנים אירוע יש המון דברים שצריך לחשוב עליהם מראש. כך, אחד הנושאים הקריטיים ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר מתכננים אירוע בכל סדר גודל – זה היכן הוא יתקיים. ועד כמה שמדובר בשאלה טריוויאלית לכאורה, כך היא למעשה יותר קריטית, משום שהיא עשויה להכריע כמה אנשים יגיעו לאירוע.

נוצר ב-16.02.2017 01:02
(טיפים לבית)

על מנת לארגן אירוע או מסיבה כמו שצריך חשוב לשים דגש על החלק של ה DJ וכמובן של התאורן. כיום, הציוד האיכותי באירוע הוא שנותן את הטון, ולכן חשוב לדעת מהו הציוד הבסיסי ההכרחי שחייב להיות לתאורן ולתקליטן על מנת שהמסיבה תהיה אגדית. אז איזה ציוד כדאי שיהיה לתקליטן ולתאורן?

(הופעות ואירועים)
חן צימבליסטה, מנהל פסטיבל המוזיקה בעומר. צילום:  אפרת נמרוד

בהמשך להצלחתו של פסטיבל המוסיקה בתפן באוגוסט 2016, ובמסגרת "מפעל המוזיקה של צימבליסטה" יתקיים פסטיבל נוסף בחנוכה, ב26-28 בדצמבר בגן התעשייה בעומר. מפעל המוזיקה בניהולו של המנצח ואמן כלי ההקשה, חן צימבליסטה, מציע פסטיבל מוזיקה לכל המשפחה בחנוכה הכולל שפע של סדנאות, כיתות אמן, קונצרטים, מוזיקת עולם, ג'אז ועוד. קונצרט גאלה יתקיים ב1 בינואר 2017 באולם ימקא בירושלים

(הופעות ואירועים)

הבוקר נפתחת בתל אביב תערוכת הסייבר וההגנה האזרחית – HLS (Homeland Security), עם מאות מוזמנים מרחבי העולם. הציבור מוזמן לפגוש את נתן ברק, מנכ"ל החברה של מערכת שליטת "כיפת ברזל", ולהכיר מקרוב את אחד המרכיבים העיקריים שמאחורי הצלחת כיפת ברזל.

(טיפים לבית)
שחר חן, זמר חופות

אתם יכולים לחשוב על משהו מרגש יותר מאשר ההחלטה להתחתן? חתונה תמיד מביאה איתה התרגשות גדולה ואת הרצון לשתף את כל החברים ובני המשפחה בעובדה שמצאנו אהבה. נשמע לכם מוכר וגם אתם עמלים היום על הפקת האירוע הכי חשוב בחיים שלכם? אם כך, יש רגע אחד מיוחד שאתם צריכים להקדיש לו יותר תשומת לב, וזה כמובן רגע החופה

(דרום)

המחלקה לתרבות תורנית במועצה המקומית מיתר הודיעה השבוע כי סגרה את לוח אירועי התרבות לשנה הקרובה למען תושבי מיתר.

נוצר ב-28.10.2015 08:10
(קונים חכם)

בר אקטיבי הוא בר שהצוות שלו לא מסתפק רק במזיגת משקאות והגשתם ליד הבר, אלא הם פעילים בכל השואו ליד הבר. המלצרים מסתובבים בין האורחים כדי לדרבן אותם ליהנות מהמשקאות ומקבלים הזמנות, וחלק מהברים האקטיביים גם משתמשים במלצרים שרוקדים בין האורחים במקרים מסוימים. חברות שמציעות ברים כאלה נמדדות במקצוענות של הצוות שלהן ובידע שלהם בהכנת מגוון משקאות.

(היי טק)

כנס Agrivest השנתי יוצא לדרך וקורא ליזמים ולחברות הזנק ישראליות להגיש את מועמדותם ולהציג את החדשנות הטכנולוגית בתחום החקלאות. ד"ר ניצה קרדיש, מנכ"לית חממת מופת, ממארגני הכנס: "מדובר בהזדמנות ייחודית לחשיפה, הצגה מקצועית ומפגש עם מגוון רב של משקיעים, קרנות וחברות מובילות בתחום, בארץ ובחו"ל."

אוכלוסיית כדור הארץ הולכת וגדלה ועימה גדל גם הצורך העולמי להזין את כל האוכלוסייה הזו, הדרך היחידה להתגבר על המחסור והפער בין הביקוש להיצע הוא שימוש בטכנולוגיות חדשות ומתקדמות. טכנולוגיות אלו בתחום החקלאות, הפכו בשנים האחרונות למבוקשות מאוד בקרב קרנות הון ומשקיעים, המזהים את הפוטנציאל העצום הטמון בפיתוח החקלאי.

קבוצת טרנדליינס והחממה הטכנולוגית מופת, המתמקדת בפיתוח טכנולוגיות אגריטק ישראליות מארגנים, את כנס Agrivest השני בישראל, שמטרתו להוות פלטפורמה ייחודית למפגש בין השחקנים השונים בתחום זה. הכנס יתקיים בתחילת דצמבר ובמסגרתו יציגו חברות הזנק ישראליות נבחרות את מיטב החדשנות הטכנולוגית בתעשיית החקלאות הישראלית בפני משקיעים מהארץ ומהעולם. כנס ה- Agrivest שהתקיים בשנה שעברה, זכה להצלחה רבה ולהשתתפותם של עשרות משקיעים מהארץ ומחו"ל ולחשיפה של מיזמים ייחודיים רבים בתחום האגריטק.

"בעקבות ההצלחה לה זכה הכנס בשנה שעברה, אנו הופכים זאת למסורת ומקיימים את כנס ה- Agrivest השני ב-3 לדצמבר 2013. הכנס נערך בשיתוף עם משרד הכלכלה, מכון הייצוא וארגון IATA וצפוי למשוך משקיעים רבים ואיכותיים מהארץ ומהעולם כמו גם שחקנים רלוונטיים נוספים מתחום ההשקעות." דברי סטיב רודס, יו"ר קבוצת טרנדליינס.

ד"ר ניצה קרדיש, מנכ"לית החממה הטכנולוגית מופת: "לישראל יש את הכלים, הידע והיכולת להוביל את הפיתוח והמסחור של המחקר הטכנולוגי בתחום החקלאות ובכך, להפוך ל'עמק האגריטק' של העולם. הטכנולוגיות החקלאיות מהוות את התשתית לפתרון סוגיות כבדות מאוד בתחום הרעב העולמי, בעיות שדנות בעיקרן בחוסר של מים לחקלאות, אדמות פוריות ופיתוח אמצעים להגברת היבול ממשאבים הולכים ודלים.  כנס Agrivest מהווה חלון ההזדמנויות ופלטפורמה למפגש בין משקיעים ליזמים. יש עניין עצום בעולם בפיתוחים הישראליים ויש לייצר את נתיבי ההשקעה של כסף מקומי וזר לתחום מרתק ומבטיח זה."

 חברות ויזמים המבקשים להציג פרויקטים בכנס אגריווסט מוזמנים להגיש מועמדות באתר www.agrivestisrael.com.

לפרטים נוספים, ניתן לפנות למיכל אלמכיאס- .emichal@mofet-venture.com

נוצר ב-13.05.2013 11:05
(טיפים לבית)

עונת הגשמים כבר מאחורינו והטמפרטורות מתחילות לטפס. בגינה כבר מתחיל לבלוב אביבי נמרץ של פריחת הקיץ, שחלקה ילווה אותנו עד הסתיו הבא. במשתלות יגורמזכיריםכיתחילתהאביבהםהזמןלהעניקלגינההמלבלבתשלנוטיפולמכיןלקראתהקיץ: