מה המשותף ליזמים, מנהלים, בעלי עסקים וסטארט אפיסטים אשר הצליחו לפרוץ דרך ולהקים עסק חלומות משלהם? מה התכונות הדרושות כדי להצליח בעסקים? מהם החושים הדרושים כדי לבצע את הבחירות הנכונות בחיים בדרך ליצירת עסק חלומי מצליח ומשגשג?  האם יש טיפוס מיוחד של יזם מצליח? האם יש תכונה משותפת למצליחנים?  ואן כן מה התכונה המייחדת את כל אלה שהצליחו לבנות לעצמם עסק/חברה או מיזם מצליח?

ישנם בעלי עסקים רבים שמצליחים בתחומים שונים: יש כאלה שהצליחו בעסקי ההייטק, יש מצליחנים בתחום הנדל"ן, יש בעלי עסקים מצליחים בתחום התקשורת, ישנם בעלי עסקים משגשגים בתחום החקלאות, יש מנהלים ועסקים מצליחים בתחום האופנה, יש עסקים מצליחים בתחום החינוך, יש עסקים מצליחים בתחום התיירות והאטרקציות, יש עסקים מצליחים בתחומי השירותים ועוד ועוד....

אם כן, מה התכונה המשותפת לכל אלה שכבר הצליחו בעסק שלהם והביא אותם למקום כלכלי, פיננסי ותודעתי גבוה יותר? מה מבדל את קבוצת בעלי העסקים המצליחים מכל השאר?

אלי שביט, יזם, סטארט אפים ומייסד קורס סטארט אפ להקמת עסק פרטי ללא הון התחלתי, מלמד לאורך השנים אלפי אנשים שכל אחד מהם רצה בתחילת הדרך להצליח, ובכל זאת מה מבדל בין המצליחים לכל השאר?

לפי אלי שביט "התכונה הבולטת ביותר אצל בעלי העסקים שהצליחו היא כוח הרצון להצליח והמחויבות להצליח וזה מה שעושה את ההבדל".

כדי להצליח בעסקים חובה לבצע הרבה מאד פעולות בדרך להצלחה. רבים מאד מהאנשים לא חוסכים בשום מהלך כדי להצליח עם העסק שלהם ובכל זאת התוצאות הן שיש כאלה שהצליחו הרבה יותר מהאחרים. למה זה קורה? ממה זה נובע?

אלי שביט מסביר כי: "גם אם תעשו את כל מה שצריך וכתוב בספרים כדי להקים עסק מצליח, לעולם לא תצליחו אם לא תהיה בכם ההתלהבות, המחויבות והרצון העז להגשים את החלומות שלכם! ללא כוח רצון לא תצליחו להטביע חותם כי רק אנשי עסקים מצליחים מנווטים את הדרך שלהם לפי הרצונות שלהם ומסובבים את העולם ואת הלקוחות להתחבר למהלכים שלהם".

אלי שביט טוען כי כסף זה דבר חשוב בחיים אבל לפני הכסף חשוב שיהיה לכם חושים חדים לעסקים ותלמדו לייצר לעצמכם עסקים טובים שיניבו לכם הזדמנויות ליצירת כסף ולמימוש הרצונות שלכם.

אלי שביט מסביר כי כל בעל עסק צריך לרצות לעמוד במטרות שלו בין אם מדובר ביצירת עסק לשם יצירת רווחים כספיים או בין אם מדובר בהקמת עסק מצליח לצורך יצירת שינוי בחייהם של אחרים ולתרומה למען ערכים שחשובים לכם.

בטח שמעתם על אנשים שרצו לשנות את העולם, להביא לשלום, לשפר את הכלכלה, לשקם יבשות, לשנות סדרי עולם ובכלל. כל אותם אנשים מצליחים בכפוף לכוח הרצון שלהם וכמובן באמצעות תקשורת טובה ויחסי ציבור.

אם גם אתם בעלי עסקים שרוצים להצליח, מומלץ לכם להירשם לאחד מהקורסים של אלי שביט להצלחה בעסקים ולהגדלת ההכנסות שלכם, ולגייס לשירותכם משרד יחסי ציבור שישתלב בפעילות התקשורתית שלכם לקידום ההצלחה של העסק.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS