לרגל יום הצרכן הבינלאומי: רשות ההסתדרות לצרכנות תפעיל קו פתוח לצרכנים. עורכי דין ומומחים מטעם רשות ההסתדרות לצרכנות יענו על שאלות צרכנים. הקו הפתוח יפתח מחר בשעות 10:00-14:00 במספרי הטלפון: 1-700-700-331 ; 03-6921280/1 . במקביל רכזי רשות ההסתדרות לצרכנות יחלקו ברחבי המדינה עלון לעוסק ובו מידע צרכני על חובות וזכויות העוסק והצרכן

כלים

רשות ההסתדרות לצרכנות תעמיד לרשות הפונים עורכי דין, שישיבו על שאלות הנוגעות לזכויות הצרכנים בישראל על פי החוק וכיצד יש לפעול כדי להגן על זכויות הצרכנים ולמצות אותן. כן יענו על פניות הצרכנים מומחים מטעם רשות ההסתדרות לצרכנות בתחומים שונים, כגון מוצרי חשמל, מים, תקינה ועוד.

במקביל, רכזי רשות ההסתדרות לצרכנות יחלקו במרכזי מסחר ברחבי המדינה עלון לעוסק תחת הכותרת: "יום הצרכן הבינלאומי – לא לצרכן בלבד" על מנת לתת לעוסקים מידע צרכני על חובותיהם וזכויותיהם של העוסקים והצרכנים.

מנכ"ל רשות ההסתדרות לצרכנות, עו"ד ירון לוינסון , אמר היום: "יום הצרכן הבינלאומי הוא יום חגם של הצרכנים. אנו משרתים נאמנה את ציבור הצרכנים בישראל בכל ימות השנה, החל בטיפול בתלונות וכלה בהשמעת קולם של הצרכנים בכנסת ובכל הגופים המשפיעים על זכויות הצרכן. במסגרת הקו הפתוח נענה לשאלות הצרכנים ונדריך אותם בתחומים השונים של פעילותנו. השנה בחרנו לפנות גם לעוסקים על מנת להעלות את המודעות הצרכנית של העוסקים".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS