השנה מארגני תערוכת אוטו מוטור מבטיחים לקחת את האירוע צעד אחד קדימה. פרט למכוניות על והשקות חדשות של דגמים מפתיעים, מוקד התערוכה יהיה סביב החוויה המוטורית. לצורך כך הוקמו 4 מתחמים ענקיים בהם יוצגו מופעי ראווה חווייתיים. להלן הצצה לחלק מהמופעים

כלים

מופע שליטה באופנועי טריאל: אחד המופעים היותר מסקרנים של השנה הוא של ג'וליאן דופונט, אלוף העולם ברכיבה על טריאל אופנועים, שיגיע לישראל למסיבת עיתונאים מיוחדת לפני התערוכה. דופונט הצרפתי, אחד מהפרזנטורים המובילים של רדבול העולמית, ידוע בעולם במופעי השליטה המרהיבים שלו בהם הוא מזנק מעל סלעי ענק, קוביות עץ עצומות, מדרגות שנשטפות בזרם מים ועוד כיד הדמיון הטובה. בתערוכה הקרובה הוא יצא לפעולה 4 פעמים ביום במסגרת מופע אקסטרים מיוחד שעלותו מוערכת בכ-50 אלף דולר ליום. בימים אלה שוקדים מארגני התערוכה על הקמת הבמות המיוחדות שכוללות רמפות שונות, צינורות, קונטיינרים ושאר חפצים אשר ניתן לבצע עליהם רכיבת טריאל מקצועית.

מפגן אקרובטי עם טרקטורונים: מופע נוסף שצפוי להשאיר פיות פעורים יתקיים במתחם של עופר אבניר, יבואן טרקטורוני CAN-AM, שבו יוצג מופע פריסטייל טרקטורונים. התצוגה המוטורית תיערך במדשאה בחזית הביתן והיא תכלול מפגן אקרובטי של נהגי טרקטורונים בפעלולים אוויריים הדורשים התמודדות עם מכשולים רבים. בין הנהגים שישתתפו במפגן ניתן יהיה למצוא את אלוף ישראל ברכיבה על טרקטורוני אקסטרים ואת סגנו שיבצעו קפיצות ראווה ומופעי אחיזת כביש בכלים מיוחדים.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS