רסקיו

(אלטרנטיבי)
סוכריות רסקיו בטעם לימון (צילום: אלון גנון)

"רסקיו" הטיפות הפופולאריות לשלווה ולרוגע יומיומי המבוססות על תמציות פרחי באך מוצעות מעכשיו גם כסוכריות גומי חמצמצות וטעימות באריזת פח עגולה ואטומה לנשיאה בתיק בטעם חדש, מרענן ולימוני.

(אלטרנטיבי)
סוכריות רסקיו אדומות בפארמים ובתי המרקחת (צילום: אלון גנון)

"רסקיו" הטיפות הפופולאריות לשלווה ולרוגע המבוססות על תמציות פרחי באך מוצעות מעתה גם כסוכריות גומי באריזת פח עגולה ואטומה האידיאלית לנשיאה בתיק.

(אלטרנטיבי)
rescuecream- קרם להרגעת עור מגורה ואדמומי 70  שקל (צילום:אלון גנון)

"רסקיו" הטיפות הפופולאריות לשלווה ולרוגע המבוססות על תמציות פרחי באך מוצעות מעכשיו גם במהדורת קרם שנועדה להרגעת העור ולשיקומו.

(טיפוח)

חברת CND משיקה את 'רסקיו' - תכשיר שיקום אפקטיבי לציפורניים חלשות, פגומות, מתפצלות ופריכות. המוצר מכיל ריכוז גדול של חלבוני קרטין טבעיים שנלקחו מצמר כבשים לא מעובד (נגזז ללא מטרות רווח ולא בכפייה) החודרים לציפורן הטבעית, מחלחלים למיטת הציפורן ותורמים לחיזוקה. עוד שולבו בתכשיר תמצית שמן חוחובה להשבת הלחות האבודה ולמניעת התפצלות והתקלפות הציפורן ושמן שקדים מתוקים שנועד לרכך את הקטיקולה ולמנוע יובש, סדקים וחתכים תוך שמירה על גמישותה.

(גוף - נפש)

המתח גואה, חוסר הוודאות משתלט, אף אחד לא יודע מה יהיה וחייבים, פשוט חייבים, להירגע.  במצבי דחק עור הפנים  והשיער הם הראשונים להיפגע: נשירה, פצעונים, אדמומיות, יובש וכתמים בולטים הם רק חלק מהתופעות הנלוות אליו. לשמחתכם, קיימות דרכים בדוקות ומיידיות שיעזרו לכם לקחת נשימה עמוקה ולשפר את מצב הרוח, הגוף והנפש.