אולי מחר אני אהיה, מונודרמה המבוססת על חייה של לאה גולדברג, מועלית ע"י השחקנית שירה פרבר בהצגת בכורה במרכז ז'ראר בכר בירושלים. המונודרמה נכתבה בהשראת יומנים, מכתבים, מונוגרפיה, שירים, סיפורים ורומנים פרי עטה של לאה גולדברג. לחניו המקוריים של יובל מסנר ילוו את המופע

כלים

רציף תחנת רכבת באיטליה. לאה גולדברג עושה את דרכה לפגוש את הגבר שהיא אוהבת. הציפייה למפגש טומנת בחובה הבטחה לעתיד מרגש ומסעיר, ולאה ממתינה לו בדריכות. ככל שחולף הזמן, הולכת וגוברת בה החרדה שהגבר שנסעה לפגוש ידחה אותה, והיא נסחפת לחשבון נפש נוקב וסוער שמעלה קונפליקטים רבים מעברה ומהחלטותיה.

שירה פרבר בוגרת הסטודיו למשחק של ניסן נתיב תל אביב, בוגרת החוג לקולנוע ולטלוויזיה באוניברסיטת ת"א. (בימוי ותסריטאות), שיחקה בתיאטראות הבימה (מותו של סוכן-מיס פורסייט); תיאטרון באר שבע (צייד המכשפות- אביגייל וילייאמס, כטוב בעיניכם-פיבי); בית לסין (פופקורן-ברוק דניאלס,הזוג המוזר- ססלי תור); הסימטה (אוטוסטראדה, מעוז 29, חדקול); תיאטרון גבעתיים (שאלה של אמונה-ראשי); ותיאטרון צוותא (אחרי למלחמה, הביתה), ובסרטים באורך מלא (אושר ללא גבול, בסמה מוצ'ו, צלקת, ביי ביי לאהבה) וכן השתתפה במספר רב של סרטים קצרים, דרמות וסדרות לטלוויזיה. עוסקת גם בכתיבה, בימוי והוראה.

משחק: שירה פרבר

כתיבה: שירה פרבר ואלה מאיר שמואלי

בימוי: איה קפלן

לחנים: יובל מסנר

יום שלישי, 20:30, 23/3/10

כרטיסים להצגה: 35-45 ₪

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS