כלים

ענקית התכשיטים הדנית פנדורה, משיקה את קולקציית סתיו-אביב 2011 וחוגגת את היופי הנשי תחת הקונספט "רוק נוסטלגי", המאופיינת בשיק רוקיסטי מרומז והמון קוּליות, עם עיצובים מרגשים, גולמיים ואלגנטיים בהשראת סגנון הרוק וטוויסט נוסטלגי ונודף וינטאג' עם אמירה אישית

כוכבים ברוח הגעגועים לרוק

הקונספט הייחודי של PANDORA, מציע לנשים לבנות לעצמן תכשיט אישי, המספר את סיפור חייהן ואוצר רגעים מרגשים ובלתי נשכחים, באמצעות איסוף של CHARMS בעלי משמעות סמלית לכל אישה.

בקולקציה החדשה, מזמינה PANDORA את הנשים, להיזכר ולגלות את כוכבות הרוק שבהן, באמצעות שימוש בולט במוטיב הכוכב, השזור כחוט השני בקולקציה כולה.

בין אם ב-CHARMS מכסף מושחר המשולב בזהב 14 קראט ובגימור מפתה, CHARM מזכוכית מורנו המעוצב גם הוא בכוכבים בשילוב של שחור ולבן, קליפס המשלב חיתוכים בצורת כוכבים וכן בקולקציית הטבעות. חידושים נוספים הם בקליפסים מעוצבים בצורות ייחודיות, לצירוף של כמה צמידי עור יחדיו.

ברוח הרוק הנוסטלגית, יככב בקולקציית הסתיו גם הכסף המושחר עם המראה האלגנטי, הסקסי והייחודי, שיבוא לידי ביטוי בצמידי בסיס, עליהם ניתן להוסיף CHARMS מכסף, זהב, או זכוכיות מוראנו, וכן בטבעות ועגילים.

בנוסף, עיצבו ב-PANDORA מספר פריטים מכסף סטרלינג מחומצן במראה ניטים בעיצובים שונים. במיוחד בולטים עגילי הקליפ הדקורטיביים החדשים מכסף סטרלינג, המעוצבים בצורה גולמית מפוסלת לרבות דגם המחקה את הניטים בז'קט עור.

למראה ייחודי ולא-שגרתי ניתן לשלב את פריטי הניטים עם צמיד עור ורוד, שגם הוא חידוש בקולקציה.

עם הקולקציה החדשה ניתן לשלב פריטים ליצירת מראות שונים עם התוספות החדשות של PANDORA, הכוללות קו חדש של עגילים, תליונים ו-CHARMS מזהב טהור 14 קראט במראה עיטורי תחרה עדינים ויהלומים; וטבעות קוקטייל גדולות, משובצות באחלמה (אמטיסט) ואבן ירח אפורה, כולם פריטים מושלמים להוסיף זה על גבי זה.

הקונספט של PANDORA

MOMENTS, סדרת הדגל של PANDORA המאפשרת ליצור צמיד בהתאמה אישית באמצעות שילוב של יותר מ-700 CHARMS, שלהם משמעות סמלית ייחודית, בצמיד הבסיס העשוי כסף סטרלינג, זהב 14 קראט, עור או בד, מתחדשת גם היא בקולקציה עם עיצובים חדשים ומרהיבים.

ל-PANDORA 7 סדרות (מהן משווקות בארץ 5 סדרות) וכ-1,500 פריטים מעוצבים ייחודיים. מדי שנה מתווספים לקולקציה 200 עיצובים חדשים, המאפשרים התחדשות וגיוון אינסופיים.

מחירים: צמידי בסיס (ללא CHARMS) החל מ-200₪ ועד 8900₪ (לצמידי זהב ללא CHARMS); CHARMS החל מ-135₪ ועד 3600₪ (ל-CHARM זהב משובץ ביהלומים); טבעות החל מ-160₪ 1300₪; עגילים החל מ-170₪ ועד 1250₪; שרשראות החל מ-370₪ ועד 1190₪

להשיג: ב-PANDORA בתל אביב במרכז שוסטר ברמת אביב ג' ובכיכר המדינה רח' ויצמן בגרנד קניון בחיפה, בסניף החדש בקניון רחובות ובקרוב גם בדיזנגוף סנטר. בנוסף – Shop in Shop בזיכרון יעקב.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS