כלים

PANDORA, מותג תכשיטי היוקרה הדני, המבוסס על קונספט ייחודי - עיצוב משתנה, באופן המאפשר ביטוי אישי רחב, מגוון, עכשווי ואופנתי, פותח שתי חנויות קונספט חדשות בתל-אביב, ומשיק את קולקציית החורף 2011. החורף הזה ישלוט ב-PANDORA הצבע הסגול, ובעיקר הסגול הכהה

Moments_470_1_copyסגול, הוא אחד הצבעים הקרים, ונחשב לצבע אצילי, עוד מימי האימפריה הרומית. כצבע המסמל נשיות ופמיניזם, הצבע הסגול מתקשר גם לאינטואיציה, מרגיע פחדים, מעניק שקט ושלווה, ומסמל רוחניות.

קולקציית MOMENTS של מותג התכשיטים PANDORA מצדיעה גם היא לצבע השולט במלתחת החורף, באמצעות שילוב CHARMS מזכוכית מורנו סגולה, בשילוב זהב או כסף וכן באבני חן דוגמת זירקון, אחלמה (Amethyst) ו-Rhodolite סגולות המשובצות בצמידים או שרשרות.

סדרת הצמידים MOMENTS, שהושקה ונרשמה כפטנט בשנת 2000 הפכה לסדרת הדגל של המותג PANDORA. הרעיון הוא שלצמיד הבסיס העשוי כסף סטרלינג, זהב 14 קראט, עור או בד, ניתן להוסיף כל שילוב של יותר מ-700 CHARMS (תליונים מעוצבים) מכסף סטרלינג או מזהב 14 קראט, המשולבים באבנים יקרות, פנינים, אמייל ,זכוכית מוראנו ויהלומים באיכות ובגימור מצויינים. צמידי MOMENTS, על כל חלקיהם, ולו הקטנים ביותר, עוברים גימור ידני ואישי, על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של PANDORA מבחינת איכות ומלאכת מחשבת.

סדרת MOMENTS של PANDORA מאפשרת לכל אישה את ההזדמנות להשפיע על התכשיט שלה, לבנות ולפתח תכשיט ייחודי לה, היחיד מסוגו, המספר את סיפורה האישי. קונספט הבנייה המודולרי של צמיד PANDORA, במסגרתו מרכיבה כל אישה צמיד לפי טעמה ורצונה מאפשר איסוף אישי של רגעים מיוחדים, מרגשים ובלתי נשכחים ושמירתם באמצעות התכשיט.

לכל צמיד CHARMS של PANDORA משמעות סמלית ייחודית המספרת סיפור כמו לדוגמא: CHARMS של אהבה, CHARMS מתוקים ליום הולדת; CHARMS למזל, CHARMS ללידה, CHARMS אופנתיים, וכן מגוון CHARMS צבעוניים. ה-CHARMS הפופולאריים ביותר מכסף הם המלאך, הלבבות השונים ו- CHARMבצורת מתנה. ואילו CHARMS הזהב הפופולריים ביותר הם הלבבות.

PANDORA מייצגת קו רומנטי ונשי הקשוב למה שחשוב לנשים, למגמות האופנה, ללקוחות ולרצונן, וכשם שהלקוחות של PANDORA משתנות, כך משתנים גם העיצובים. כיום יכולות לקוחות PANDORA ליהנות מ-7 סדרות (במסגרתן יושקו בארץ 5 סדרות) וכ-1,500 פריטים מעוצבים ייחודיים. מדי שנה מתווספים לקולקציה 200 עיצובים חדשים, המאפשרים התחדשות וגיוון אינסופיים.

PANDORA, שהוקמה על-ידי זוג מהגרים צעירים, פר אנוולדסן ואשתו וויני, ב-1982, החלה את דרכה כחנות תכשיטים זעירה בקופנהגן, בירת דנמרק. בשנת 2000 הפכה PANDORA למותג בינלאומי המתמחה בעיצוב תכשיטי זהב, כסף ואבנים טובות. כיום מייצרת PANDORA את התכשיטים במפעלים שהקימה בתאילנד, ומשם הם משווקים ל-40 מדינות, 10,000 נקודות מכירה, ו-200 חנויות קונספט ברחבי העולם.

מאז הקמתה של PANDORA ועד היום נותר חזון החברה בעינו – חגיגת הנשיות והפיכת התכשיטים המקוריים והאיכותיים למותרות ברי השגה, חזון המתאפשר הודות לקונספט של קניית פריט אחר פריט, ובניית תכשיט המתפתח עם האשה.

מחירים :

צמידים החל מ-170 ₪ ועד 7300 ₪

CHARMS החל מ-110 ₪ ועד 2975 ₪

בדצמבר-ינואר 2011 יפתחו 2 חנויות קונספט - במרכז שוסטר ברמת אביב ג' ובכיכר המדינה בתל-אביב. שתי חנויות הקונספט של PANDORA יצטרפו לשתי החנויות הקיימות בחיפה ובזיכרון יעקב. בנוסף, צפויה PANDORA לפתוח כ-8 חנויות קונספט נוספות במהלך 2011 בפריסה ארצית.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS