תכשיטי כסף

(תכשיטים)
זוג אוהבים ביום האהבה

יום האהבה הוא יום מיוחד במינו. למרות שזוגות רבים לא באמת צריכים יום מיוחד כדי להביע את האהבה זה כלפי זו – עדיין זה נחמד שבאופן יזום בלוח השנה יש יום כזה שבו עוצרים את המרוץ והשגרה היומיומיים ומעריכים את מערכת היחסים שבה נמצאים. בחירת המתנה המושלמת היא משימה לא פשוטה בכלל ולכן צריך להיות ממוקדים ומוגדרים כשרוצים לבצע אותה – מה עומדת המתנה להיות, מה התקציב שמעמידים לטובתה ואיך יהיה הכי כדאי לבחור את המתנה עצמה מבין שלל אפשרויות, דגמים וצבעים. הקולקציה האינסופית של תכשיטי פנדורה היא המקום המושלם לבדוק לעומק איזו מתנה מתאימה לכל אדם, בעיקר בעיתוי כזה כמו יום האהבה. באתר האינטרנט של החברה ובחנויות הפזורות בכל הארץ אפשר למצוא תכשיטים מכל הסוגים במגוון רחב של מחירים ולכבוד יום האהבה – תמצאו מתנות רבות ומגוונות עד 399 ₪ - סכום סביר והגיוני שאפשר להתחדש בו ולהעניק מתנה מושלמת.

(תכשיטים)

אתר התכשיטים giftshop מדווח על ביקוש עירני לתכשיטי ענבר. "הופתענו לראות שדווקא האמבר שהיה נחשב ל"פאסה", זוכה לביקוש ער, המקביל לביקוש לפנינים שנחשבות ל"טיימלס" ולאמטיסט שמאוד פופולרית בישראל", מסבירה מירית אדיר מנהלת האתר ושותפה במיזם. "השילוב של ענבר עם כסף הולך מאוד חזק באתר, בעיקר עגילים ותליונים. גם לצמידי ענבר יש ביקוש בולט, אם כי מתון יותר"

(תכשיטים)

Lovelinksמותג התכשיטים LOVELINKS אשר מקורו בדנמרק, נכנס בימים אלו לסניפי רשת התכשיטים "רביד". המותג, מאפשר ללקוח חוויה אינסופית של דמיון ויצירתיות וזכה להצלחה ולהכרה בינלאומית, והיום הוא מוביל קטגוריה בתחומו