רילוקיישן לפיליפינים כרוך בקבלת ויזות מסוגים שונים, ותצטרכו את הוויזה המתאימה כדי להתגורר בפיליפינים באופן חוקי. החוק הנוגע לוויזות לפיליפינים ברור, אבל לרוב אינו מיושם באופן שווה, ומגורים בדינה אחרת באופן שאינו מציית לחוקי ההגירה, הוא סיכון רציני. לכן מומלץ להיות חכמים, לחקור את הנושא, ולפעול בהתאם לחוקים.

קרא עוד...

פריז

מחפשים את המקום הכי רומנטי בעולם כולו? אתם מחפשים את פריז, אירופה. בעוד שחלק מאיתנו היו שם רק בירח הדבש ומקווים להגיע לשם שנית בעתיד, חלקנו האחר מבקרים בפריז כל שנה, לפעמים כל חצי שנה. אז מה כל כך מייחד אותה ואיפה הכי מומלץ לבקר, כשמגיעים אליה?

קרא עוד...

הנה מגיעים להם החגים, או אולי החופש הגדול של הילדים, ואתם מתלבטים ומתחבטים האם כדאי לארוז מזוודה קטנה ולרדת לאילת? או אולי לארוז מזוודה גדולה הרבה יותר ולצאת לטיול במדינות אירופה, ארצות אסיה או ארצות הברית? כך או כך, כאשר אתם מתכננים חופשה, עליכם להיות סמוכים ובטוחים שאתם יכולים לעמוד בכל ההוצאות של הטיול. ובנקודה זו נכנס לתמונה אתר מיוחד שעושה מהפכה של ממש במחירי החופשות בארץ ובעולם.

קרא עוד...

טיול בפראג ב-2020

בין אם אתם מגיעים לפראג בתור זוג או כמשפחה, אתם תוכלו למצוא כאן המון סוגים שונים של אטרקציות מעולות, מסעדות שוות, מוקדי טבע מרהיבים ועוד. אז בין כל אלו, היכן יהיה הכי מומלץ לבקר? הכנו עבורכם מספר המלצות. 

קרא עוד...

יפן היא מקום שכולו ניגודים מרתקים, אסתטיקה ייחודית, ערים שלידן תל אביב נראית כמו כפר קטן ומצד שני גם טבע בתולי ומרחיב נשימה. ארץ השמש העולה היא גם מקום שונה מאוד מכל מה שאנחנו מכירים ורגילים אליו, ובהתאם טיול מאורגן ליפן הוא חוויה יוצאת דופן ובלתי נשכחת.

קרא עוד...

היער השחור בגרמניה נחשב לאחד היעדים הקסומים עבור מי שמעוניין בטיול משפחות באירופה, טיול זוגות וגם בשביל מי שמחפש טיול באווירה קצת שונה. הוא כה נפלא וקסום עד שמגיע לו מאמר משלו! הנוף המרהיב, האטרקציות האין סופיות לילדים ומבוגרים כאחד, האוויר הנקי – כל אלו יגרמו לכם להצטרף לאלפי התיירים שיודעים שזה אף פעם לא נגמר בביקור אחד ביער השחור.

קרא עוד...

כאשר אנחנו נכונים לתור עיר ברחבי העולם, מיד עולה בראשנו התמונה כיצד אנו מטיילים לאורכה של שדרה מרכזית, ומיד מתוודעים לכל אותם 'המקומות ששווה להכיר' דרך סמטאות והליכה ממושכת ברגל. ברלין בהחלט עונה על ההגדרות הלקוניות של עיר בירה אירופית טיפוסית עם מרכז עתיק המוכר לכול ושפע של סמטאות ופניני חמד. אך בו-זמנית, מדובר באחת מן הערים הגדולות באירופה, ולה שפע של מרכזים אשר פחות מוכרים לאלו שאינם עושים את שיעורי הבית בטרם הטיסה.

קרא עוד...