ארגון יום הולדת

ארגון יום הולדת לילדים עשוי להיראות כמו משימה בלתי אפשרית, אבל כדאי לדעת שעם תכנון מדויק והיערכות מראש, תוכלו לארגן אירוע צבעוני, תוסס ובלתי נשכח. אמנם ישנם הרבה דברים לדאוג להם, לרבות אוכל והפעלה לילדים, אך כל עוד תתכננו את יום ההולדת באופן המיטבי, אין ספק שתוכלו להרים אירוע ייחודי שישמח את ילד יום ההולדת. אז איך עושים זאת? הנה כמה טיפים שימושיים.

קרא עוד...

בין אם מדובר בילדכם הראשון ובין שאתם הורים למודי ניסיון, דבר אחד בטוח – אתם תמיד תדאגו לילדיכם ותרצו את הטוב ביותר עבורם. הדאגה הזו מתחילה עוד בבסיס, כאשר תינוקות נמצאים בתוך סביבה מוגנת בתוך בטן אמם, והיא נמשכת הרבה אחרי שהם יוצאים לאוויר העולם. על מנת שתוכלו להעניק לילדיכם את הטוב ביותר, חדרי תינוקות מורד מעוצבים רהיטים ברמה הגבוהה ביותר שלא רק יאפשרו להם לישון בנחת, אלא אף ישמרו על בריאותם וביטחונם.

קרא עוד...

אבא, אמא: איך כסף בא לעולם

ישנם שלוש מילים שכאשר מצרפים אותם ביחד לתוך אותו משפט, מובטח כי השומעים יחפשו סביבם דלת דרכו הם יוכלו לברוח. צרוף המילים הוא: "הורים, ילדים וכסף". על פי מחקרים שנעשו בארה"ב, הורים מעדיפים לדבר עם הילדים שלהם על כל נושא שבעולם כל עוד זה לא על כסף. כאשר דיון בשילוב הנושאים האלו בכל זאת מתגלגל לפתחינו, אנחנו מייד נדרכים לקראת עוד מריבה. המריבה תהיה עם הבן\בת זוג שלנו, עם הילדים, או לכל הפחות עם המצפון המיוסר של עצמינו.

קרא עוד...

שבועות עם הילדים

חג השבועות כבר פה ואתם בוודאי רוצים לבלות את ימי החג עם המשפחה האהובה ועם הילדים.

חג שבועות הוא חג כיפי במיוחד אשר בו ישנם שלל מנהגים כמו אכילת מוצרי חלב, קליעת טנא - הלוא הם סלי קש יפה, חגיגות חג הביכורים על שלל הופעות וריקודים שהילדים מבצעים, ואפילו חגיגית חג המים – שהוא מנהג שידוע בשבועות.

אבל איך אפשר לחגוג חג שבועות עם הילדים? כמה הצעות בהמשך.

קרא עוד...

להפוך כל יום לחגיגה - הפעלות לגני ילדים

פעילויות לגיל הרך הם חלק בלתי נפרד ממתכונת הלימודים בגני ילדים פרטיים ועירוניים. הורים אף בוחרים את הגן המבוקש על פי החוגים והפעילויות שהגן מציע לילדים. יש יתרונות רבים להפעלות מאורגנות לקטנטנים ואלה תורמים לביטחונם העצמי, לחיזוק הדימוי ולהתפתחותם הקוגניטיבית והפיזית.

קרא עוד...

We will probably never know what dogs really feel. Scientific studies indicate that dogs hold a wide range of emotions such as fear, anger, and joy. Training is perceived by many as a process that can cause great suffering and frustration We asked to use Gilad Somjen from the Dog Health Center and to understand how to do it right

קרא עוד...

מירי אופריכטר

כל הורה שקורא שורות אלה, לא יכול לקבל את העובדה שישנם מקרים בהם מחליטה עובדת סוציאלית להפריד בין האם ובין ילדיה, אלא שכל הורה שקורא את השורות הללו הוא לא אותה אם שממנה המליצה העו"ס מירי אופריכטר לקחת את ילדיה.

קרא עוד...