הרשת החברתית "וויזמאס", שמשיקה השבוע גרסה מסחרית בעברית, מאפשרת לכל אזרח להוביל מאבקים חברתיים, ולהבהיר לנבחרי הציבור: אנחנו אלה שמקבלים את ההחלטות. מייסד האתר, נתי יפת: "אחרי מהפכת המידע, רשת האינטרנט בשלה לחולל מהפכה ארגונית"

קרא עוד...

מאמן הסייבר של אלביט מערכות. קרדיט – אלביט מערכות

מאז הופיעה בשנת 2014, Dridex הפכה לאחת מאיומי הנוזקה המובילים והיא יועדה לגנוב מידע ופרטים בנקאיים אישיים בעיקר מחברות קטנות ובינוניות. ההערכה היא כי הנוזקה אחראית לגניבת יותר מ-50 מיליון דולר, מהם 30 מיליון דולר שנגנבו מחשבונות בנק בבריטניה.

קרא עוד...

לרגל טו בשבט משרד החקלאות משיק:  אתר "עצי מורשת" הכולל את סיפורם של כ-1,500 עצים עם סיפורים היסטוריים

לרגל ט"ו בשבט משרד החקלאות משיק: אתר "עצי מורשת" הכולל את סיפורם של כ-1,500 עצים עם סיפורים היסטוריים: יש לכם עץ שיקר לליבכם?! עכשיו גם אתם יכולים להיכנס לאתר ולעדכן מידע חדש אודותיו

קרא עוד...

בזמן שרשת חברתית כמו פייסבוק זוכה להצלחה מסחררת ועושה כותרות ענק בתקשורת, ורשת חברתית כמו טוויטר מצליחה ליצור לא מעט באז בתקשורת בזכות ציוצים של סלבריטאים ועיתונאים שונים, הרי שרשת האינסטגרם, נראית כאילו היא נשארת מאחור, אך זה לא כך. לרשת יש כיום עשרות מיליוני משתמשים שהעלו למעלה מחצי מיליון תמונות במהלך השנים.

קרא עוד...

סלבס באינסטגרם

כלי טכנולוגי חדש שפותח בישראל סורק את החשבונות של שני מיליון משתמשים ישראלים ומנתח מי הם המשתמשים האהובים ביותר על ידי הקהל שטרם התגלו על ידי התקשורת והפכו ל"ידוענים" באופן רשמי. הפיתוח מנתח את דפוסי הפעילות של המשתמשים ומדרג אותם על פי כמות העוקבים, התגובות והלייקים. הפיתוח מאפשר גם לגלות מי הם הסלבס בעלי הביצועים הטובים ביותר באינסטגרם.

קרא עוד...

קבוצת המסחר המקוון הישראלית buy2, הנסחרת בבורסה בת"א וענקית המסחר המקוון הבינלאומי eBay ישראל, מודיעות היום על שיתוף פעולה, במסגרתו buy2 תפתח זירת מכירות בינלאומית ב- eBay, למכירת מוצרים מישראל, בדגש על מוצרים המיוצרים בישראל.

קרא עוד...