ציוד רפואי איכותי הוא בעל תפקיד חשוב בתהליכים רפואיים לאבחון וריפוי מחלות. הצוות הרפואי בבתי חולים, בקופות חולים ובמוסדות רפואיים שונים עושים שימוש יומיומי ומובן מאליו בציוד רפואי מכל הסוגים. הציוד מסייע לצוות הרפואי במהלך הבדיקות והוא מסייע לצוות לשמור על היגיינה בשעת הטיפול הן עבור המטופל והן עבור המטפל.

קרא עוד...

מאת: ד"ר נמרוד פרידמן

ניתוח להגדלת החזה נחשב לאחד הפופולריים ביותר בתחום הרפואה האסתטית. נשים רבות נעזרות בו כדי ליצור לעצמן את הגוף שתמיד רצו ובאופן זה משפרות משמעותית גם את הדימוי העצמי שלהן. כדי להשיג את התוצאה הרצויה קיימות היום שלוש אפשרויות מובילות, כשהמוכרת שבהן היא הגדלת חזה באמצעות שתלים בגודל המבוקש. אך לצד פרוצדורה זו, ניתן היום לבצע הגדלת חזה גם באמצעות הזרקת שומן עצמי, או בהליך משולב שכולל שימוש בשתלים ובהזרקה של שומן עצמי. שתי הפרוצדורות האחרונות ידועות פחות, אך הן עשויות לסייע לנשים רבות, ועל כן במאמר הבא נתמקד בהן.

קרא עוד...

אחד מסוגי הכאבים הנפוצים ביותר איתם אנחנו מתמודדים בשכיחות גבוהה, הם כאבי רגליים. זה נכון עבור לא מעט אנשים, בין אם מדובר בקבוצות ספציפיות עקב התחום המקצועי בו הן עוסקות, וכן זה נכון לגבי קבוצות אחרות של אנשים, מסיבות שונות.

קרא עוד...

עקמת בעמוד השדרה מתפתחת בגיל צעיר מאוד, לרוב מעט לפני גיל ההתבגרות. מקרים חמורים של עקמת, כמו גם כאבי גב בקרב מבוגרים, עלולים להשפיע על יכולת האדם לבצע את הפעולות הפיזיות הבסיסיות ביותר. במקרים שכאלה, מומלץ להתחיל לשחות.

קרא עוד...

בעבר היינו רגילים לראות בכל מקום אנשים אוחזים בסיגריה ומעשנים. היינו רואים אותם בבתי קפה, מסעדות, פאבים, מועדונים, מגרשי כדורגל, פארקים, ובכל מקום אחר. זו היתה נורמה חברתית ואיש לא ערער עליה.

קרא עוד...

החלפת ברך

גוף בריא הוא המתכון לאיכות חיים, אבל כשהגוף חורק וקשה מאוד לתפקד איכות החיים נפגעת. אנשים רבים סובלים מבעיות ברכיים הבאות לידי ביטוי בכאב כרוני שמתעורר במצבים שונים בעוצמה ובתדירות המשתנה מאדם לאדם. יש מי שמדווחים על כאב בעת פעילות גופנית מאומצת בעוד אחרים בעת הליכה ואחרים גם בעת מנוחה.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

ינו 22, 2020

הסיבות הנפוצות לפציעות ספורט

תזונה וכושר
ינו 20, 2020

שירותי סיעוד

המגזין