יותר ויותר אנשים מעוניינים לשפץ בעצמם דברים בבית, לצבוע פריטים ישנים מעץ, לשדרג ולהשמיש רהיטים במקום לקנות חדש. כיום ניתן למצוא בשווקים היצע מגוון של צבעים שמיועדים לעץ ויכולים להפוך כל רהיט או פריט עץ למודרני, מקורי ונחשק. לא משנה באיזה סוג צבע עץ תבקשו לצבוע את השולחן, הכיסא או השידה, הדגש צריך להיות בעיקר בבחירה נכונה של הצבע, חשוב שיהיה איכותי ויעניק מראה מרשים שישמר לאורך זמן ויתאים לתנאים בו יימצא.

קרא עוד...

קיץ בלי טבילה מרעננת בבריכה זה קיץ מבוזבז, כך סבורים מרבית הישראלים. בילוי קיצי מרענן במיוחד בריכת שחיה פרטית מהווה תענוג שצובר תאוצה אבל צריך לומר כמה מילים על בטיחות. מחברת וולף בריכות וכיסויים מסבירים כי כיסוי ייעודי שמותאם לבריכה מבטיח בטיחות מושלמת. יתר על כן, גם מעבר לתכלית הבטיחותית, מביא עימו הכיסוי עוד כמה יתרונות חשובים, שמועילים לכל מי שנהנה בביתו מבריכת שחיה מרעננת.

קרא עוד...

הובלה קטנה כולם צריכים לעתים הובלה של מכונת כביסה , פריט בודד ,ארון וכו’ ,בהתחלה בוחרים את החברה שעמה אנו רוצים להוביל ואו מוביל עצמאי שייקח וימסור בכתובת אחרת ,אך כמה טיפ להשאיר לו ?

קרא עוד...

קירות המטבח שלכם כבר לא נראים טוב כמו בעבר? אתם חושבים לעשות שיפוץ משמעותי ביותר במטבח ולא לגמרי יודעים מאיפה להתחיל? אתם לא לבד. הרבה אנשים הולכים קצת לאיבוד בכל מה שקשור לשיפוצים, אז למה שלא תיקחו את הזמן ותראו איך אתם בכל זאת יכולים לעשות את זה בצורה מושלמת.

קרא עוד...

ניקיון בתים הוא תחום שירותים רחב, עוזרות בית המבוקשות מאד ע"י חברות ניקיון המספקות שירות זה, לניקיון בתים לאחר שיפוץ או בתים חדשים.

קרא עוד...

שירותי הובלות הנם מהשירותים הנפוצים ביותר בישראל ובעולם. כאשר אנו רוצים לעבור דירה, משרד, להעביר ציוד ממקום למקום או אפילו לרכוש ריהוט חדש לבית מבלי היכולת להוביל אותו או להעלות אותו לדירה בבניין קומות גבוה – הרי שניעזר בשירותיה של חברת הובלות מקצועית בתחום. בדיקת מחירים אצל כמה חברות הובלה במקביל יכול להיות עניין מתיש, קשה לסמוך על הצעות המחיר המתקבלות ולעתים נוטים להתבלבל בין מה שסגרנו עם חברה אחת למה שדיברנו עם חברה אחרת. אתר Get Moving יפתור לכם את הבעיה הזו ויעזור לכם לעבור את תהליך ההובלה בשקט, במהירות ובמחיר המשתלם ביותר.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

פוליש לרצפה

טיפים לבית