050-2-687-687

הבית נחשב בעינינו למקום בטוח וחמים שטוב לחזור אליו בסיום יום עבודה, אך כאשר הוא מתחיל לאותת סימני מצוקה, עלינו לפנות במהירות לאיש מקצוע. אחת התקלות הנפוצות יותר בבית היא נזילות. לא זו בלבד שהנזילות גורמות למטרד רב בקרב יושבי הבית, הן מהוות נזק תברואתי וסכנה בריאותית , בייחוד עבור אנשים שיש להם אלרגיה או אסטמה. ולכן, ברגע שמופיעים ניצנים של הנזילה, חשוב לטפל בה במהירות.

קרא עוד...

משבר מגפת הקורונה תפס זוגות רבים בישראל רגע לפני הצעידה המיוחלת והחגיגית לחופה וקידושין, עם הנחיות שהוחמרו במהירות ומנעו את קיום אירוע החתונה, לצד אירועים המוניים אחרים, בהיקף ובאופן שתוכנן, ובמרבית המקרים אף הובילו לדחיית האירוע כולו. כזכור, החל מאמצע חודש מרץ נאסר קיום על אירועים והתקהלויות, ואילו בנסיבות מסוימות, בניהן למשל אירועי חתונה או ברית, ניתן לקיים את האירוע תוך מגבלה של עד 19 משתתפים בלבד (נכון למועד כתיבת שורות אלו). זוגות רבים אשר כבר קבעו מועד לאירוע רב משתתפים אותו נאלצו לבטל כאמור, אך יחד עם זאת מבקשים שלא לדחות את טקס החתונה עצמו, יכולים לקיים את האירוע באופן אינטימי ומצומצם, בין היתר כך:

קרא עוד...

הספות מוכתמות, רופפות או קרועות? יש פתרון. ניקוי ספות מקצועי יכול לחסוך בעלויות של רכישת סלון חדש. המאמר יתאר את חשיבות ניקוי הספות על ידי מומחים ושמירתן לשנים ארוכות ללא צורך בהחלפתן.

קרא עוד...

ספות הן מסוג הפריטים שיכולים ללוות אותנו במשך שנים ארוכות וטובות. אנחנו יושבים עליהן עם כל בני המשפחה וצופים בטלוויזיה, מנמנמים עליהן בין אם במודע ובין אם לא בשעות הערב המאוחרות, ופשוט רואים בהן כפריט שמוסיף כל כך הרבה חן ועיצוב למראה הכללי של סלון הבית.

קרא עוד...

כשהאביב בפתח זה זמן מצוין לחזור לישיבה בגינה, ללגום משקה צונן, להביט בפריחה וליהנות מקרני שמש מלטפות. ה - 21 לחודש מרץ הוא היום שבו מתחילה עונת האביב באופן רשמי ואורכו של היום משתווה לאורך הלילה. האביב היא העונה שבה הטבע מלבלב ומי שבעיקר מבשר על עונת המעבר, הן מרבדי פריחת הכלניות. עונת האביב תהייה גם אידיאלית להקמת גינות מאחר שמזג האוויר ברובו נוח ומאפשר תנאים נוחים לתכנון ובניית תשתית לגינה, לשתילה של צמחים, יצירת שבילים, בנייה של פרגולה, הקמת בריכת נוי ועוד.

קרא עוד...

מה לעשות עם מטרדי היונים

כאשר להקות היונים ליד ביתך/עסקך גדלות מדי והופכות למטרד של רעש ולכלוך, בגלל נחיתתן על מעקות, גגות ומסתורי כביסה, תוכל להשתמש בשיטות ההומניות הבאות כדי להתמודד עם המטרד ולהרחיק את היונים. מנקודת מבט של יונה, החיים בעיר הם דבש. אוכל ומים זמינים בקלות. טורפים הם נדירים. בנוסף, יש המון דיור בחינם. היונים מוצאות את פינות החלונות, הגגות, הגשרים והמחסנים שלנו כתחליף אידיאלי למשטחי הנחיתה בטבע. הדיור שאנו מספקים להם, שלא במודע, משמש להן לקינון ומחסה.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים