טוען רבני הוא מי שהוסמך לייצג אתכם בפני בתי הדין הרבניים לאחר שקיבל את רישיונו מטעמו של בית הדין הרבני הגדול. מתלבטים האם לפנות לבית הדין הרבני? עליכם להתייצב בפניו של בית הדין הרבני? אנו ממליצים לבצע זאת על ידי ייצוגו של הטוען הרבני.

קרא עוד...

חקירות מצ"ח הן ראשי תיבות של "משטרה צבאית חוקרת". תפקידה של היחידה המיוחדת הזו בצבא הוא לחקור חיילים בצבא הסדיר, אנשי קבע, אזרחים עובדי צה"ל או כל מי ששייך לארגון הצבאי בגין עבירות פליליות שונות דוגמת עבירות סמים או אלימות. מכיוון שחקירות מצ"ח הן חקירות פליליות לכל דבר, חשוב לשמור על קור רוח, ואף יותר חשוב לפנות לעורך דין צבאי כדי לדעת להתנהל במהלך החקירה.

קרא עוד...

כל התנהלות מול מערכת גדולה ונוקשה מחייבת קבלת עזרה מצד אנשי מקצוע, ובפרט מומלץ ליישם עצה זו כשמדובר על סוגיה משפטית שמתעוררת תוך כדי השירות הצבאי. כשמגיעים עם עורך דין צבא הגנה לישראל, על המערכות השונות שלו – מצ"ח, הפרקליטות הצבאית ובתי הדין המשויכים לצה"ל – מתייחסים באופן שונה לגמרי לחייל. כלל זה תקף בין אם מדובר בחייל בשירות סדיר, איש קבע, מי שנמצא בשירות מילואים פעיל או זומן לשירות כזה ולמעשה גם לאזרחים עובדי צה"ל שגם הם עלולים להיקלע לתסבוכת משפטית. כמו כן חשוב להיעזר בעו"ד מיומן במגוון רחב מאוד של מקרים – עבירות נפקדות ועריקות, שימוש לא הולם בנשק, חשד להטרדות מיניות, שימוש בסמים ועוד.

קרא עוד...

אחת מעבירות התעבורה החמורות ביותר הינה נהיגה בשכרות. עבירה זו, מסכנת הן את הנהג וההן את הנוסעים עמו ברכב או את הולכי הרגל ורכבים אחרים הנמצאים בסמוך לרכבו של נהג שיכור. העונש המינימאלי על עבירה ספציפית זו, הינו שנתיים פסילת רישיון, פסילה על תנאי, קנס גבוה, מאסר על תנאי ובמקרים חמורים, כאשר לנהג היו כבר הרשעות קודמות על נהיגה תחת השפעת אלכוהול, גם עונש של מאסר בפועל.

קרא עוד...

אנו חיים בעידן טכנולוגי שהולך ומתפתח ללא הרף. השאיפה לחדשנות קיימת בכל דבר וככל שהטכנולוגיה מתקדמת ומשוכללת יותר, כך הדבר מקל על חיינו באופן משמעותי. דוגמה לכך היא למשל הטכנולוגיה בתחום הבית החכם, המאפשרת לנו ליהנות ממגוון פיתוחים וחידושים שמקלים עלינו באופן יומיומי ומשפרים לנו את איכות החיים.

קרא עוד...

ציוד של חוקר פרטי

אין ספק כי כל אדם ואין זה משנה אם אנחנו מדברים על העולם הפרטי שלנו או על העולם העסקי צריך לעשות כל מאמץ בכדי לדעת כמה שיותר על הסביבה שלנו. תארו לכם כי אתם מקימים עסק חדש עם שותף ואתם לא יודעים כי השותף הזה נעצר בעבר על הונאה? תארו לכם כי אתם מקימים משפחה עם בן זוג חדש ובעצם הבן זוג הזה הוא מתחזה שעובד עליכם? על כן אין ספק כי כיום מעטים האנשים אשר לא משתמשים בחוקר פרטי וזאת עקב העובדה כי החוקר הכרחי לשקט הנפשי שלנו.

קרא עוד...