ביטוח רכב הוא השם הכולל עבור הכיסויים הנדרשים כדי לנסוע ברכב שלכם. חלקם נדרשים מכל נהג במדינת ישראל על פי חוק וחלקם מומלצים כדי לשמור על הרכב ואף לאפשר לכם ליהנות משירותים נוספים שהפוליסה מציעה. הכיסויים המדוברים הם: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. במאמר זה נדון בהרחבה לגבי סוגי הביטוחים השונים ומה תפקידם.

קרא עוד...

עד לפני כמה שנים כל נושא עיצוב גינות שכלל בתוכו גם הקמה של בריכת שחייה, היה בעיקר נחלתם של האוכלוסייה העמידה, אולם בימינו דברים רבים השתנו וגם אנשים שהם פחות עמידים מסוגלים להקצות לעצמם בריכת שחיה ביתית. כל מי שמחזיק בשטח גדול של אדמה בשטח הבית שלו, ימצא לנכון היום ליהנות גם מבריכת שחייה מעוצבת שתעניק הרבה הנאה, יופי ואיכות חיים. במאמר לפניכם נרחיב אודות היתרונות של עיצוב גינות פרטיות עם בריכות שחיה ובמה זה כרוך.

קרא עוד...

החלטתם שהגיע הזמן לעשות שינוי בעסק? חשוב לכם לעשות כל מה שאתם יכולים כדי שהעסק ייראה יותר רציני? אם כך, כדאי שתדעו שמעבר לכל הפרסום שתוכלו לעשות באינטרנט, כדאי גם לחשוב על לוגו לעסק.

קרא עוד...

למה כדאי שיהיה ערוץ ביוטיוב אם יש לכם עסק או חברה שאתם רוצים לקדם ברשת, מה יותר ימשוך לקוחות פוטנציאליים פוסט בפייסבוק עם תמונה (מדהימה) או סרטון ביוטיוב. כולם בוודאי יודעים את התשובה. ברור שסרטון. אלה הפכו להיות כלי הפרסום והשיווק הכי מושכים ברשת. אם אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, אז אולי זה הזמן להגיד שסרטון אחד ביוטיוב שווה אלף תמונות (ואפילו יותר). הסיבה לכך היא שכאשר אתם רוצים לגרום לגולשים להקשיב לכם, אתם צריכים ליצור אתם קשר.

קרא עוד...

מזג האוויר הקיצי שיכול לאפיין את ישראל לעתים אף בחודשים הקרירים והחורפיים, מזמן אלינו לא פעם אורחים לא רצויים בדמות חרקים ושלל מזיקים שונים. נקיטת אמצעים היגייניים מניעתיים שונים דוגמת איטום כל מוצרי מזון ושמירה על רמת ניקיון גבוהה, אכן עשויים לסייע, אך לעתים אין די בכך, והמזיקים והחרקים עדיין יכולים למצוא את ביתנו כמקום חמים, נעים ומתאים להתרבות ומחיה.

קרא עוד...

אמנם מתחתנים רק פעם אחת בחיים, אך יותר ויותר זוגות מעידים בדיעבד כי הם היו מתכננים את האירוע שלהם בצורה קצת אחרת. הרצון לחגוג ובגדול את האהבה הגדולה אמנם מובן, אך דעו כי טיב האירוע שלכם יבוסס בעיקר על קהל האורחים שלכם ומתחם האירועים שתבחרו.

לכן, רגע לפני שגם אתם יוצאים לדרך עם תקציב בלתי מוגבל (וכך גם מסיימים את האירוע עם חורים בכיסים), הכירו גם אתם כמה טריקים שבאמצעותם תוכלו לחסוך לא מעט כסף:

קרא עוד...

לא תאמינו איזו השפעה יש למיטה שלכם על איכות החיים שלכם. כאן נסביר לכם בדיוק למה ואיך!

מהות ההבדל

לפני שנעסוק בהשפעה שלה איכות החיים שלנו, חשוב להבין מהי בכלל מיטה מתכווננת ובמה היא שונה מהמיטה הרגילה. אם כן, בשונה מהמיטה הרגילה והמוכרת, המיטה המתכווננת מורכבת מחלקים שונים הניתנים לשינוי זווית ובאמצעותה ניתן לשנות את התנוחה של חלקי הגוף השונים עד להגעה אל התנוחה האופטימלית.

קרא עוד...