ד"ר סיגל ברקאי מונתה לראש התכנית המשולבת לאוצרות במכללת סמינר הקיבוציםד"ר ברקאי משלבת את לימודי האוצרות בתכניות לימוד חדשות ומביאה תפיסה חברתית חדשה לאוצרות של היום

כלים
ד"ר סיגל ברקאי
ד"ר סיגל ברקאי

ד"ר סיגל ברקאי תעמוד מעתה בראש התכנית המשולבת ללימודי אוצרות במכללת סמינר הקיבוצים, ותשלב את לימודי האוצרות לתואר ראשון באמנות, תואר שני באוריינות חזותית וכלימודי תעודה חדשנית, מעמיקה ויוקרתית במיוחד.

ד"ר ברקאי הינה אוצרת במקצועה, משמשת כיום גם כמפמ"רית (מפקחת-מרכזת) תחום האמנות במשרד החינוך. ברקאי, נשואה ואם ל-2 ילדים, בוגרת תואר ראשון באמנות מ"בצלאל" וסיימה את לימודי הדוקטורט שלה בפקולטה לאמנויות באוניברסיטת תל אביב בשנת 2012.

בעברה הייתה ברקאי אוצרת במוזיאון פתח-תקווה ויש לה חלק נכבד בהפיכתו לאחד המוזיאונים המשמעותיים כיום בארץ ולמוביל בתחום האמנות. כמו כן, ברקאי לימדה במדרשה לאמנות בבית ברל ובמגמת האמנות בתיכון "אלון" ברמת השרון.

לדבריה של ד"ר סיגל ברקאי: "המסלול המשולב ללימודי אוצרות שיתחיל לפעול בשנה הקרובה יאפשר לחולל שינוי תפיסתי בתחום, כחלק ממגמה הולכת וגדלה בארץ ובעולם בשנים האחרונות. אני מתכוונת להצעיד את התחום קדימה, להרחיב את התפיסות העומדות בבסיסו, ולהפנות את תשומת הלב של הסטודנטים גם לסדר היום החברתי, כחלק מתפיסת האוצרות העכשווית. צוות המרצים שנבחרו ללמד בתוכנית הם אמנים, חוקרים ואוצרים פעילים ומוכרים. אין ספק שנצליח להוציא את האוצרות ממגדל השן של "הקובייה הלבנה" אל מרחבי השיח הציבורי והתרבותי ולמצב את תכניות הלימוד החדשות שלנו כמשמעותיות ומובילות מקצועית ואיכותית בשדה האמנות בארץ".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

אפר 23, 2020

ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה לרפואה דחופה במרכז שניידר

הנהלת מרכז שניידר הודיעה על מינוי חדש בבית החולים: ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה…
דצמ 18, 2019

תואר ראשון בחינוך למען דור העתיד

ככול שהעולם בו אנו חיים משתנה ומתאים את עצמו לעתיד הטכנולוגי, כך גם דרכי ההוראה וחומרי…
דצמ 11, 2019

כיצד אפשר להשלים כיום בגרויות

לא מעט אנשים אשר אינם סיימו בתיכון את כלל הבגרויות אשר נדרשו להם על מנת שיקבלו תעודת…
נוב 12, 2019

עבודות סמינריון ולימודים

סמינריון, עבודות סמינריון, עבודה סמינריונית, כתיבת סמינריון, כתיבת עבודות, כתיבת עבודה…
יונ 13, 2019

מתקשים במקצועות אנגלית ומתמטיקה? מרכזי לימוד מטיק- הצלחה אישית לכל תלמיד

כמעט כל הורה עם ילדים בחטיבת הביניים והתיכון, מכיר את הקשיים בהם נתקלים התלמידים כתוצאה…