כלים

רוני רוס, יזמית בנשמתה, המוכרת מתחום ההיי-טק , המציאה מוצר ייחודי וראשון בעולם דווקא בתחום האופנה: פרו פרו – תכשיטים בהדבקה לגוף. החזון שהנחה את רוס בגיבוש המוצר הוא לשחרר את התכשיט מהצורך להיות תלוי – על הצוואר, על פרק היד, או על תנוך האוזן - ולאפשר לתכשיט להפגין את עצמו בכל מקום על הגוף - על הכתף, על הזרוע, על הגב, על הירך או שוק הרגל

"הגעתי לרעיון כאשר הוזמנתי לארוחת ערב הודית" אומרת רוס "לבשתי סארי והדבקתי טיקה על המצח. הסתכלתי על עצמי במראה וחשבתי – איזה כיף היה אם הייתי יכולה להדביק תכשיט שלם על עצמי ולא רק טיקה קטנה."

הרעיון התגבש לכדי מוצר בתהליך של כמה חודשים שכלל תכנון של דוגמאות מרהיבות בעזרת מעצבות בוגרות שנקר ופיתוח של תשתיות נכונות המתאימות להדבקה על הגוף.

התכשיטים של פרו-פרו עשויים מאבני חן המורכבות יחד על גבי תשתית גמישה ושקופה. מסירים את התכשיט כיחידה אחת מהאריזה – ומדביקים. עם גמר השימוש, מנתקים את התכשיט מהגוף ומצמידים מחדש לאריזה עד השימוש החוזר - פשוט וקל.

את התכשיטים נתן לפרוס על פני שטח רחב בלי להיות מוטרדים מבעיות של כוח משיכה ובלי צורך בשרשראות.. הם מאפשרים חשיבה יצירתית של הדבקות בצורות סימטריות או א-סימטריות תוך שילוב מספר תכשיטים על מנת ליצור אפקטים חדשים ומעניינים.

הקולקציה של פרו.. פרו כוללת עשרות עיצובים שונים בצבעוניות עשירה ומתחדשת משווקת במארז הכולל הוראות שימוש. המחיר לתכשיט נע בין 99 שח ל- 299 שח , בקבוקון דבק: 29 ש"ח . את תכשיטי "פרו-פרו" נתן להשיג ברשת חנויות פקטורי 54 ורשת ז'ק קובה.

רוני רוס היא מייסדת ונשיאת חברת פנורמה תוכנה. נחשבת לאחת מחלוצות ההי טק הישראלי. היא היזם הראשון שמכר טכנולוגיה לחברת הענק האמריקאית מיקרוסופט עוד בשנת 1996 ובזאת פילסה את הדרך לעשרות יזמים אחרים שביצעו אקזיטים בשנים האחרונות.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS