כאשר מדברים על הצלחה עסקית מדברים על תפוקה טובה וחיזוק המותג העסקי שלכם ולכן אם עדיין לא נתקלתם בהצלחה הנחשקת אולי הגיע הזמן לדבר על עיצוב משרדים שישנה את כל פני התמונה. רוצים לשנות את הכללים ולתת את הסיוע המתאים לעסקים שלכם? במאמר שלפניכם נסביר את הקשר בין עובדים שיודעים ורוצים לעבוד בסביבת עבודה נעימה לבין בידול המוצר והעלאת רף המכירות בזכות עיצוב משרדים ממוקד.

קרא עוד...

קיומו של סטארט אפ חדשני, אשר ייצג אפליקציה לניהול לקוחות חכמה, זריזה וקלה, אשר מוענקת ללא כל עלות, שמיטיבה בצורה קיצונית את הביצוע העסקי של בעלי חברה ותסייע עבור מי מבינכם לנהל את הלקוחות שלו.

קרא עוד...

בני ובנות הנוער במאה העשרים ואחת נולדו לתוך עולם דיגיטלי, עשיר במידע, מהיר וחסר גבולות גאוגרפיים. הם חכמים יותר, ידענים יותר, טכנולוגיים יותר וחשופים למרחבי מידע עצומים ללא כל תקרת זכוכית. לפני שנתרשם מן היתרונות הרבים שמציע העולם הדיגיטלי החדש חשוב לזכור כי מדובר בדור שנולד לתוכו, ובניגוד לדור ה-Y שייצר אותו בהדרגה, לא זכה בזכות בחירה וגם לא להיכרות עם אלטרנטיבה אחרת.

קרא עוד...

בשנים האחרונות אנו עדים לעשרות אלפי ישראלים המנסים את מזלם בכתיבה. הם כותבים על כל נושא בחיים: דת, פוליטיקה, ניסיון חיים, שירים ואפילו סיפורים לילדים. חלקם אף הצליחו לקדם את עצמם אל עבר קדמת הבמה באמצעות ספר.

קרא עוד...

בעלי עסקים מכל הסוגים והמינים מחפשים ללא הרף אחר דרכים נוספות, יצירתיות ויעילות לשיווק העסק שלהם. כולם יודעים כיום כי ללא מערך שיווק אפקטיבי אף עסק אינו יכול לשרוד ולשגשג לאורך זמן.

קרא עוד...

קניית מצבר למשאית היא אחת הפעולות הדורשות תשומת לב מיוחדת. בשורות הבאות נרחיב מאד את היריעה בנושא, ונתמקד בשלוש סוגיות עיקריות: מהם ההבדלים בין מצבר למשאית לבין מצברים לכלי רכב אחרים, קטנים יותר? מהי הדרך המועדפת לבצע החלפת מצבר למשאית במהירות הרבה ביותר ובאופן המקצועי ביותר? אילו סוגים של מצברים מתאימים יותר למשאיות ומדוע?

קרא עוד...