מחפשים שלט אוניברסלי למזגן ולא יודעים מאיפה לרכוש? כדאי לכם קודם לקרוא את המאמר הבא שיעשה לכם סדר בראש – מה קורה אם השלט נשבר, מה חשוב לבדוק לפני הרכישה, מאיפה לרכוש וכו'.

קרא עוד...

שוק האירועים והחתונות בפרט, מוצף כיום בצלמים המספקים שירות של צילום מגנטים. איך יודעים להבדיל בין הסוגים השונים וכיצד מבצעים בחירה נכונה של הצלם מבין אלפי האופציות הקיימות?

קרא עוד...

כל מי שמגיע מעולם אמנויות הלחימה יודע שהבסיס בתחום הזה הוא שימוש בכפפות אגרוף טובות ומקצועיות. בין אם מדובר על ספורטאי חובבן שמתאמן באמנויות הלחימה בשביל הכיף ובוודאי כאשר מדובר על ספורטאי מקצועי שאמנויות הלחימה בשבילו הן דרך חיים ואף לוקח חלק בתחרויות, כפפות אגרוף הן מוצר שהוא חובה כדי להתחיל ולעשות צעדים בעולם הזה.

קרא עוד...

אחרי שנים שאתם ביחד, סוף סוף הגיע הרגע ובן הזוג שלך ירד על ברך וביקש את ידך לעולמים. עכשיו מגיע הקטע המרגש, המלחיץ ובעיקר שיעלה ביניכן הרבה שאלות – כמה להשקיע בכל מנה? כמה להשקיע באטרקציה? האם צריך לתת מתנה לאורחים? האם לקנות שמלה מפוארת וחליפה בעיצוב אישי? כל השאלות האלו אמורות להוביל אותך למקום אחד הגיוני ביותר – כמה שיותר תחסכי עכשיו, ככה תשמרי לעצמך להמשך החיים. אחת ההחלטות הנכונות שאתם יכולים לעשות היא לבדוק מקומות עם שמלות כלה זולות, כי בין אם אתם כבר מודעים לזה ובין אם לא – השמלה עלולה להפוך בקלות לאחת ההוצאות המשמעותיות בחתונה המושקעת והחשובה שלכן.

קרא עוד...

משבר הקורונה הביא לרבים לעודף מן המשאב החסר ביותר בשגרה קדחתנית ובימים כתיקונם, משאב הזמן. הורים לילדים הרבו לספר על גילוי של התא המשפחתי מחדש, זמן המאפשר משחק ושיח עם הילדים, אחרים סיפרו על השקעה בבית, בעיצוב מחדש, פינוי וארגון ואף שיפוצים קלים, אלא שקבוצה מרכזית אחת בקרב האוכלוסייה, שאינה סובלת לרוב ממחסור בזמן בשגרה, נותרה עם זמן עודף רב לצד תחושת בדידות, תסכול וקושי למלא את הימים- אוכלוסיית המבוגרים וגיל הזהב.

קרא עוד...

יש אנשים שאינם יכולים לזוז מילימטר ללא הקטנוע שלהם. לא זו בלבד שמדובר בכלי תחבורה יעיל וזריז שיכול להתגבר על כל פקק, אלא שעבור רבים מדובר בפרנסה של ממש. שליחים העובדים במסעדות ובתי קפה נשענים עלהקטנוע שלהם כדי שיקח אותם ממקום למקום ויסייע להם להעביר את המשלוח. ולכן, כשהקטנוע שובק חיים בעקבות מצבר תקול, הם נמצאים בבעיה.

קרא עוד...

האפשרות לקבל דרכון ספרדי עבור צאצאי המגורשים מספרד, אומנם חלפה מן העולם בסוף שנת 2019 - אבל הדרכון הפורטוגלי ממשיך לככב. למרבה הפלא, לא רק יהודי ספרדי והמזרח זכאים לו - אלא לעיתים קרובות מאוד גם יוצאי אשכנז.

קרא עוד...