כ-70% ממשקל הגוף שלנו הם מים. מים הם גם מקור החיים, והמרכיב החיוני ביותר בתזונה של כל אחד ואחת. כולנו מודעים לצורך לשתות כמות מספקת של מים (בהמשך תמצאו הסבר מפורט לגבי חישוב הכמות האופטימלית) – אבל לא תמיד מצליחים לתרגם את ההבנה לפעולה. קולר מים עוזר לנו לשתות מדי יום את כל הכמות הרצויה לנו (ובנוסף הוא תורם גם לעיצוב המטבח בזכות מראה עכשווי ושובה לב).

קרא עוד...

בכל חברה, בית עסק, בית ספר או מוסד ציבורי, נהוג להעניק מתנה לסוף שנה. כמו כן, מתנות סוף שנה לעובדים, מטרתן בראש ובראשונה להביע את ההערכה של המעסיק כלפי העובד על העבודה שלו במהלך השנה ובדרך זו הוא גם מעצים את החיבור של העובד עם מקום העבודה, מה שלמעשה יוצר מעגל חיובי של נתינה. בזמן שבעלי עסקים וחברות יתורו אחר מתנה הולמת, הם יבקשו לרכוש מתנה שימושית ופרקטית שתשמח את העובד. בדומה לזאת, גם במוסדות אחרים, כמו בית ספר או גני ילדים או בכל מקום בו מעוניינים לשמח קהל אנשים ולהעניק להם שי כמחווה על תרומתם. השאלה הנשאלת היא - איזו מתנה תהייה גם שימושית וגם אישית? במאמר לפניכם נסייע לתת את המענה.

קרא עוד...

מקור: אתר electroclick

מדיחי כלים אינטגרליים הם המילה האחרונה בתחום של עיצוב מטבחים. מי שלא מוכן להתפשר על הפרטים הקטנים וחשוב לו שגם חזית המדיח תשתלב בצורה מושלמת עם הארונות של המטבח – מדיח אינטגרלי יהיה הפתרון המושלם בשבילו. יש את מי שלא אוהב את הצבע הלבן או המתכתי ואם כבר משקיעים לא מעט מחשבה, זמן וכסף בעיצוב המטבח – הרי שהמדיח האינטגרלי הוא חלק בלתי נפרד שאי אפשר ולא כדאי לוותר עליו. כעת נשאלת השאלה – איך לבחור את המדיח, למה חשוב לשים לב והכי חשוב – איך דואגים לתשתית נכונה ומתאימה למדיח עצמו, כמו גם לאביזרים הנלווים שמסייעים לפעולה התקינה שלו.

קרא עוד...

מחפשים שלט אוניברסלי למזגן ולא יודעים מאיפה לרכוש? כדאי לכם קודם לקרוא את המאמר הבא שיעשה לכם סדר בראש – מה קורה אם השלט נשבר, מה חשוב לבדוק לפני הרכישה, מאיפה לרכוש וכו'.

קרא עוד...

שוק האירועים והחתונות בפרט, מוצף כיום בצלמים המספקים שירות של צילום מגנטים. איך יודעים להבדיל בין הסוגים השונים וכיצד מבצעים בחירה נכונה של הצלם מבין אלפי האופציות הקיימות?

קרא עוד...

כל מי שמגיע מעולם אמנויות הלחימה יודע שהבסיס בתחום הזה הוא שימוש בכפפות אגרוף טובות ומקצועיות. בין אם מדובר על ספורטאי חובבן שמתאמן באמנויות הלחימה בשביל הכיף ובוודאי כאשר מדובר על ספורטאי מקצועי שאמנויות הלחימה בשבילו הן דרך חיים ואף לוקח חלק בתחרויות, כפפות אגרוף הן מוצר שהוא חובה כדי להתחיל ולעשות צעדים בעולם הזה.

קרא עוד...

אחרי שנים שאתם ביחד, סוף סוף הגיע הרגע ובן הזוג שלך ירד על ברך וביקש את ידך לעולמים. עכשיו מגיע הקטע המרגש, המלחיץ ובעיקר שיעלה ביניכן הרבה שאלות – כמה להשקיע בכל מנה? כמה להשקיע באטרקציה? האם צריך לתת מתנה לאורחים? האם לקנות שמלה מפוארת וחליפה בעיצוב אישי? כל השאלות האלו אמורות להוביל אותך למקום אחד הגיוני ביותר – כמה שיותר תחסכי עכשיו, ככה תשמרי לעצמך להמשך החיים. אחת ההחלטות הנכונות שאתם יכולים לעשות היא לבדוק מקומות עם שמלות כלה זולות, כי בין אם אתם כבר מודעים לזה ובין אם לא – השמלה עלולה להפוך בקלות לאחת ההוצאות המשמעותיות בחתונה המושקעת והחשובה שלכן.

קרא עוד...