עבור רבים, הטיול הגדול אחרי הצבא כולל בתוכו את כמה מהטרקים המורכבים אך היפים ביותר בעולם. בין אם מדובר מדינות דרום אמריקה המרהיבות או במדינה המזרח הרחוק היפיפיות, מדובר בחוויה שמטיילים ישראלים, ומטיילים מכל העולם – לא מוכנים לוותר עליה.

קרא עוד...

לא קל להיות לקוח בעידן התחרות החופשית בשוק התקשורת הישראלי. בעבר, הכל היה הרבה יותר יקר אך גם הרבה יותר פשוט. הלקוח הממוצע ידע שהוא נכנס להתחייבות מול ספקית השירותים. הוא יכול להתמקח איתה על המחיר כמה שירצה, אך הוא מחויב לה ועלול לשלם קנס אם יתנתק ממנה לפני תום מועד ההתחייבות.

קרא עוד...

אירועים תחת כיפת השמיים טומנים בחובם שורה ארוכה של יתרונות כמו: אווירה נעימה, תחושה של חופש ובמקרים רבים גם עלויות נמוכות יותר.
יחד עם זאת, יש באירועים אלו גם חסרונות ובראשם החשש שמזג האוויר שאינו תמיד יציב יפגע במידה כזו או אחרת בהצלחת האירוע , לדוגמא, השמש הקופחת תפריע לאורחים, הלחות תמרח את האיפור על פניהן של האורחות ועוד..

קרא עוד...

אומנם "הכן רכבך לחורף" נשמע דרמטי יותר, בעיקר עקב המחשבה על כבישים רטובים וראות לקויה, אך דווקא הקיץ הארוך והחם המאפיין את ארצנו טומן בחובו לא מעט סכנות ואף אתגרים עבור תקינות הרכב שלך. כיצד להגיע לקיץ עם רכב מוכן?

קרא עוד...

 יותר משחשוב למצוא דיל טוב לאוהל שלכם, מומלץ לבדוק היטב ממי אתם שוכרים. מקצועיותו של הספק מעידה עשרות מונים על טיבו של המוצר. כפי שלא הייתם קונים מטבח בחנות כל בו, אלא רק בחנות מקצועית לתחום, כך אוהל לא מומלץ לשכור בחנות מטיילים אלא רק בחברה מקצועית שזהו תחום ההתמחות שלה. ובמה דברים אמורים? כשאתם לקוחות בחנות מטיילים, האינטרס של המוכר הוא להציע לכם את הדיל הכי רווחי בשבילה, שייראה אטרקטיבי גם עבורכם בפאן הכלכלי.

קרא עוד...

אם אתם מארחים בפסח הקרוב, בין אם בליל הסדר או לאחריו, אפשר לשלוח את האורחים לדרכם בסוף האירוח עם שי מיוחד – אפילו אם הם לא מצאו את האפיקומן. המתנה תעניק סיום נפלא לבילוי המשותף ובהחלט כדאי שלא לפסוח עליה.

קרא עוד...