ליסינג פרטי. צילום: שאטרסטוק

במהלך העשורים האחרונים חלה בעולם הרכב הישראלי תפנית משמעותית. בעוד המיסים על יבוא רכבים הופכים את רכישתו של רכב חדש להוצאה בלתי אפשרית עבור אינספור משקי בית, אנשים פרטיים, בתי עסק וארגונים שונים, חברות הליסינג מציעות אפשרויות אטרקטיביות, מגוונות וגמישות לרכישה של רכב חדש או כמעט חדש, בערוצי מימון אטרקטיביים ומשתלמים ביותר. אחד המסלולים הנפוצים, הפופולאריים והמוכרים ביותר בהקשר זה הוא של ליסינג פרטי – מהו בעצם ליסינג פרטי, מהם יתרונותיו המרכזיים ועבור מי בדיוק זה מתאים?

קרא עוד...

קרדיט : Istock

שוק השכרת המכוניות הוא תחרותי ורבגוני, כאשר כיום ניתן לבחור בין שלל דגמים את זה המתאים ביותר לצרכינו. עבור מי שחשוב להם להתנהל ביעילות, הבחירה פשוטה - רכב חסכוני וגדול מספיק במחיר משתלם ותנאים הוגנים. אבל מי אמר שאי אפשר להפוך את השכרת הרכב לחלק מחווית החופשה?

קרא עוד...

בעבר כשהיינו רוצים לקנות רכב משומש, יד שניה, היינו צריכים "לעבוד" קשה על זה. כלומר, היינו צריכים לחפש אנשים שמוכרים את הרכב שלהם והיינו צריכים לחפש מוסכים או אנשי מקצוע שידעו לתת לנו גם הערכה האם הסכום שהמוכר מבקש על הרכב הוא מתאים למצבו ולערכו בשוק וגם לבדוק האם הרכב תקין ולא עבר שום תאונה או לא נגרם לו שום נזק.

קרא עוד...

בשנים האחרונות אנו עדים למגוון של פתרונות תחבורה לגילאים הצעירים, אולם נראה כי גם ברמה הבטיחותית וגם ברמה הכלכלית – כדאי ללכת על האפשרויות הקלאסיות. קטנוע, מכונית ואופנוע איכותיים, הם ללא ספק האופציות המסורתיות שכדאי לכם לחשוב אליהם. אז אם הגעתם לגיל שאפשר להתחיל ואתם כבר מחכים לרגע שבו יהיה לכם זוג מפתחות משלכם, זאת בדיוק הכתבה בעבורכם.

קרא עוד...

מפתחות לרכב היו משהו שתמיד אבד, נשבר או התקלקל וסביר להניח שזה קרה גם בזמן הכי לא מתאים: כשאתה מאחר לפגישה חשובה, כשצריך להביא את הילדים מהגן או את החותנת משדה התעופה. עד לפני כ 20 שנה בערך הדברים היו מאוד פשוטים אבל מאז החלו הדברים להסתבך...

קרא עוד...