משאיות חלוקה

כשאנחנו חושבים על משאיות חלוקה, אנחנו מדמיינים משאיות גדולות, מאסיביות, הרי לרוב אנחנו פוגשים משאיות כאלה על הכביש. מדובר על משאיות שיכולות לנייד ולהוביל כמות עצומה של מזון, מוצרי חשמל, רהיטים או כל דבר אחר.

קרא עוד...

מתם מוטורס חיפה. צילום שלמה שהם

פותחים את השנה במתם מוטורס סוכנות משנה טויוטה עם מגוון הטבות על דגמים נבחרים, מסלולי מימון מותאמים אישית בתנאים מיוחדים, טרייד אין וחמש שנות אחריות. באים, רואים, מתלהבים, רוכשים ומתחילים את השנה עם רכב מנצח. מתם מוטורס סוכנות משנה טויוטה - משפחה אחת. כל היתרונות ברח' חת נחום 16 במתחם מ.ת.מ בדרום חיפה

קרא עוד...

טויוטה סלקט

באופן טבעי רוב הישראלים, ובעצם רוב בני האדם, מעדיפים לרכוש מכונית חדשה, כזו שעדיין לא גמאה ולו קילומטר אחד, אבל מצד שני במדינה שבה יוקר המחיה הוא מהגבוהים (ביחס למדינות מפותחות אחרות), ובפרט כך הדבר בתחום הרכב שבו מוטלים מסים רבים, במקרים רבים מתבצעת קנייה של רכב יד 2. למעשה שוק המכוניות המשומשות בישראל הינו שוק מפותח מאוד כשמדי שנה מאות אלפי מכוניות עם קילומטראז' כזה או אחר מחליפות בעלות, ובין השחקנים בשוק זה שכדאי לכולם להכיר נמצא גם סלקט של טויוטה - מערך טרייד אין שמפעילה היבואנית של טויוטה, יוניון מוטורס.

קרא עוד...

מראה פנורמית

בשנים האחרונות אנו רואים התפתחות ניכרת בתשתיות התחבורה בישראל, החל מקווי רכבת חדשים ועד לחפירת הרכבת התחתית/עילית בעתידית של תל אביב. במקביל, ניתן לראות שיפורים גם ברמה המקומית, הן בפעולות של הרשויות השונות והן של גופים עצמאיים.

קרא עוד...

עד לפני שנים לא מעטות, רכישת מונית היתה דבר לא פשוט. בשביל להיות נהג מונית היה צורך באישור מיוחד, היה צורך לזכות במה שמכונה "מספר ירוק" במסגרת הגרלה מיוחדת, זה לא היה דבר של מה בכך.

קרא עוד...