ניקיון ואחזקה של בתי עסק וחברות גדולות, הם חלק מהניהול והתחזוקה השוטפת של כל ארגון. ניקיונות במקומות כאלה יבוצעו לרוב לאחר יום עבודה, כאשר בית העסק ריק מאדם והמקום פנוי לעבודת הניקיון הנדרשת. תהליך הניקיון ישלב מגוון של חומרי ניקוי וכן מכונות שטיפה למיניהן שמסייעות להגיע לניקיון יסודי שמצליח להוציא כל סוג של לכלכוך וכתמים עיקשים ולרענן את החלל. כמו כן, בבתי עסק רבים יש שטיחים ורצפות שנעשה בהם שימוש תדיר והם עשויים להישחק במהרה במידה ולא מתחזקים אותם ומנקים אותם בתדירות גבוהה, לכן ניקיון באמצעות מכונות שטיפה שמספקות ניקיון מעמיק שמחדש את הרצפה, יהיה המענה האידיאלי. במאמר זה נרחיב אודות היתרונות שיש במכונות שטיפה.

קרא עוד...

ההמצאה של החשמל היא אולי ההמצאה הכי חשובה של המהפכה התעשייתית והיא שינתה באופן כמעט אבסולוטי את החיים של כולנו נקודה כך שהיום קשה מאוד לראות איך אנחנו מתנהלים ביומיום, ללא צריכת חשמל וחיים בעולם חשוך. יחד עם זאת ישנם לא מעט אתגרים בטיחותיים בכל מה שנוגע למערכת החשמל, אשר מחייבים טיפול עדין ושימוש במערכות מכניות חכמות. אחת הדוגמאות הכי חשובות של מוצר אותו כל אנשי המקצוע סוחבים בתיק באופן קבוע היא השימוש במכשיר שנקרא מד זרם אשר תפקידו הוא אולי פשוט אבל מאוד קריטי להבנה של מערכות חשמל שונות ולהתמודדות עם תקלות במערכת החשמל. אומנם אתם לא אנשי מקצוע ואין לכם את הידע והניסיון כדי לעבוד עם מערכת חשמל בצורה הטובה ביותר, אבל חשוב לכם לספק לאנשי המקצוע שלכם את סביבת העבודה הכי טובה שיש לכם מומלץ להתקין מד זרם כחלק ממערכת החשמל באופן קבוע.

קרא עוד...

כשמדברים על תקן iso 9001 למעשה מדברים על תקן בינלאומי לניהול איכות. תקן זה מתאים לכלל החברות והארגונים מכל הגדלים והסוגים, כך שברור מדוע הוא רלוונטי גם עבור העסק שלכם. חשוב שתבינו, זה נכון שיש עסקים שמתנהלים ללא ה iso 9001 אך היום כבר יותר ויותר לקוחות מודעים לעניין הזה ופשוט לא רוצים לקבל שירות ממי שאין לו תו תקן. לכן, אם גם אתם חושבים איך תוכלו לקדם את העסק שלכם ואיך תוכלו לדאוג לכך שעוד ועוד לקוחות כן יבחרו לפנות דווקא אליכם, כדאי שתעשו משהו בנידון. העניין הוא שצריך להטמיע בעסק את מערכת הניהול בנושא האיכות וכדי לעשות זאת בצורה הכי טובה ומהירה שאפשר, כמובן שכדאי לפנות אל חברה רצינית ומנוסה שתוכל לתת לכם שירות בעניין הזה.

קרא עוד...

הקשר שלנו עם העולם הסובב אותנו מעולם לא היה קל יותר. בזכות מטוסים איכותיים אפשר להזמין טיסת עסקים לארצות הברית או חופשה מפנקת בצרפת, או לקבל במהירות חבילה שהזמנו מסין הרחוקה. המטוסים מהווים חלק בלתי נפרד מכלי התחבורה, והופכים לבטוחים יותר ויותר עם השנים. אבל חשבתם פעם כמה אנשי מקצוע נדרשים במטרה לבנות מטוס אחד? ולא רק זה, על מנת שהמטוס יהיה חזק וחסין מפני רוחות או שינויים קיצוניים במזג האוויר, עליו להיות עשוי ממתכות איכותיות הנקראות מתכות תעופתיות. מתכות אלה הן המעניקות למטוס את החוזק שלו.

קרא עוד...

מערכות משולבות זהו תחום מיוחד ורחב מאוד המשלב מספר דיסציפלינות שונות ומייצר פתרונות לתעשייה. כך למשל, ייתכן שיהיה צורך בפתרון שחזור מידע הנדסי, ייצור סדרתי או העברה מפיתוח לייצור או בשמו הנוסף NPI. בהתאם למגוון הרחב, נדרשת חברה בעלת מומחיות בתחום, ובמאמר זה ננסה להסביר אילו שיקולים יש לקחת בחשבון בעת בחירה החברה.

קרא עוד...

הבנק העולמי אישר מענק של 14 מיליון דולר לשלב הראשון בתכנית קיימות רב-שלבית Advancing Sustainability in Performance, Infrastructure, and Reliability of Energy Sector (ASPIRE) - לקידום הביצועים, התשתיות והאמינות של סקטור האנרגיה בכלכלה הפלסטינית, על מנת לשפר ביצועים תפעוליים ופיננסיים של מוסדות החשמל הפלסטיניים ולעודד גיוון מקורות אנרגיה. התוכנית תיהנה ממענק נוסף של 49 מיליון דולר מהמדינות התורמות* החברות ב Partnership for Infrastructure Development Multi-Donor Trust Fund (PID MDTF) - הקרן מרובת התורמים לפיתוח תשתיות, המנוהלת על ידי הבנק העולמי.

קרא עוד...