עבודות ניסור בטון נחוצות פעמים רבות במהלך הבנייה. כאשר יש צורך להוסיף חדר, להרוס קיר, לשנות את צורתו של המבנה, להרחיב את החלון הקטן במשרד או לשנות את החלוקה של החדרים בתוך מבנה, נדרשת עזרה של מקצוענים. לא משנה לאיזה צורך אתם זקוקים לשירותיה של חברה לניסור וקידוח בטון, חשוב לפנות לחברה מקצועית אשר מספקת שירותי ניסון בטון איכותיים. וזאת לא רק בגלל איכות עבודות הניסור והקידוח עצמן, אלא מכיוון שבסופו של דבר מדובר בעבודות עם אחריות גדולה הדורשת שמירה על כללי בטיחות מחמירים.

קרא עוד...

מקרר חלביה

בעלות ובעלי עסקים המשווקים מוצרים שזקוקים לקירור, כמו מכולות המשווקות מוצרי חלב, זקוקים למקרר ייעודי ואיכותי, שיבטיח את איכות המוצרים עבור הלקוחות, ובאותו הזמן ישמש בצורה הטובה ביותר את בעלי העסק.

קרא עוד...

אשפתונים

מאז קום המדינה, בישראל - כמו במדינות רבות אחרות - התרחש תהליך של עיור, בו תושבות ותושבים עברו מיישובי הספר והכפרים אל הערים הגדולות. כיום, למעלה מ-90% מהתושבים גרים בערים, בעיקר באזור המרכז.

קרא עוד...

בענפי התעשייה והמסחר נהוג להשתמש במתקני הרמה למיניהם שיאפשרו נשיאת משקלים כבדים ממקום למקום בצורה נוחה ויעילה. על מנת שמתקנים אלו באמת יוכלו לעזור ולא יהוו מפגע בטיחותי שעלול לסכן עוברים ושבים כמו גם רכוש יקר ערך, עליהם לעבור בדיקת תקינות תקופתית וזאת על ידי בודק מוסמך למתקני הרמה. מיהו אותו אדם ואילו שירותים הוא מוסמך להעניק? להלן כל המידע.

קרא עוד...

המלגזות הגיעו אלינו עוד בתחילת המאה שעברה ומאז עשו דרך ארוכה, כשהן מתייעלות כל הזמן ומעניקות מענה עמיד ובטיחותי במקומות עבודה רבים. כל מלגזה, בין אם היא חשמלית או בין אם היא מלגזת דיזל, יש להתאים אותה לצרכים ולתנאי הסביבה של מקום העבודה הספציפי.

קרא עוד...

בתור בעלי עסקים, אתם מוכנים לעשות כל כך הרבה מאמצים על מנת לשמור על בית העסק שלכם מוגן, בתוך ובעיקר תחת השגחה לאורך כל שעות היממה. גם אם מדובר במשימה יקרה יחסית, אשר יכולה לחרוג מגבולות התקציב השנתי שלכם, יתכן מאוד שתרצו לבחור להשקיע את כל המשאבים שלכם בשנה הנוכחית, בהטמעה של מצלמות אבטחה PROVISION כדי לצמצם בצורה משמעותית את הסיכוי לניסיון פריצה או גניבה לבית העסק.

קרא עוד...