אחד ממיני החרקים המזיקים ביותר הידועים לבני האדם והחיים בסמיכות אליו ולמקומות המגורים שלו, הוא הטרמיטים. מדובר למעשה בסוג של תיקנים, שהשונה בינם לבין התיקנים המוכרים לנו הוא העובדה שהם חסרי עיניים או כנפיים והמזון העיקרי שאותו הם נוהגים לצרוך הוא עץ. הטרמיטים (ISOPTERA בשמם הלטיני), למרות היותם חרקים פשוטים לכאורה, הם יצורים חברתיים החיים בקבוצות גדולות.

קרא עוד...

יותר ויותר אנשים מעוניינים לשפץ בעצמם דברים בבית, לצבוע פריטים ישנים מעץ, לשדרג ולהשמיש רהיטים במקום לקנות חדש. כיום ניתן למצוא בשווקים היצע מגוון של צבעים שמיועדים לעץ ויכולים להפוך כל רהיט או פריט עץ למודרני, מקורי ונחשק. לא משנה באיזה סוג צבע עץ תבקשו לצבוע את השולחן, הכיסא או השידה, הדגש צריך להיות בעיקר בבחירה נכונה של הצבע, חשוב שיהיה איכותי ויעניק מראה מרשים שישמר לאורך זמן ויתאים לתנאים בו יימצא.

קרא עוד...

קיץ בלי טבילה מרעננת בבריכה זה קיץ מבוזבז, כך סבורים מרבית הישראלים. בילוי קיצי מרענן במיוחד בריכת שחיה פרטית מהווה תענוג שצובר תאוצה אבל צריך לומר כמה מילים על בטיחות. מחברת וולף בריכות וכיסויים מסבירים כי כיסוי ייעודי שמותאם לבריכה מבטיח בטיחות מושלמת. יתר על כן, גם מעבר לתכלית הבטיחותית, מביא עימו הכיסוי עוד כמה יתרונות חשובים, שמועילים לכל מי שנהנה בביתו מבריכת שחיה מרעננת.

קרא עוד...

הובלה קטנה כולם צריכים לעתים הובלה של מכונת כביסה , פריט בודד ,ארון וכו’ ,בהתחלה בוחרים את החברה שעמה אנו רוצים להוביל ואו מוביל עצמאי שייקח וימסור בכתובת אחרת ,אך כמה טיפ להשאיר לו ?

קרא עוד...

קירות המטבח שלכם כבר לא נראים טוב כמו בעבר? אתם חושבים לעשות שיפוץ משמעותי ביותר במטבח ולא לגמרי יודעים מאיפה להתחיל? אתם לא לבד. הרבה אנשים הולכים קצת לאיבוד בכל מה שקשור לשיפוצים, אז למה שלא תיקחו את הזמן ותראו איך אתם בכל זאת יכולים לעשות את זה בצורה מושלמת.

קרא עוד...