בואינג חוגגת את השלב הסופי בהרכבת מטוס דרימליינר החדש

בואינג חוגגת את השלב הסופי בהרכבת מטוס דרימליינר החדש ביותר מדגם 787-10 המטוס המתקדם קובע רף חדש בזירת התעופה האזרחית בואינג, יצרנית המטוסים המובילה, מציינת אבן דרך נוספת עם כניסתו, בהתאם לתכנית הפיתוח, של מטוס דרימליינר החדש ביותר מדגם 787-10 לשלב ההרכבה הסופי.

קרא עוד...

בואינג 787 הדרימליינר עכשיו באיירפראנס

בואינג חוגגת את משלוח מטוס ה-787 דרימליינר הראשון לאייר פראנס, זהו מטוס ה-787 דרימליינר ה-500 במספר, שיוצא מפס הייצור של בואינג והמטוס ה-50 בבעלות חברת איירקאפ להחכרת מטוסים, יצרנית המטוסים המובילה בואינג, יחד עם חברת איירקאפ חגגו את משלוח מטוס ה-787 דרימליינר הראשון לחברת התעופה הצרפתית אייר פראנס.

קרא עוד...

טיול לרוסיה

לא כל המדינות בעולם פתוחות לתיירות ובמזרח אירופה, באסיה וגם בדרום אמריקה יש מקומות ממש לא נגישים לתיירים. הפתרון לכך יכול להיות טיול מאורגן או היערכות מראש באמצעות נציגים מקומיים. הנה כל מה שכדאי לדעת על הנושא

קרא עוד...

ההגעה ל"נינוחה הגדולה" , מעולם לא הייתה נוחה יותר: חברת התעופה בריטיש איירווייס פותחת קו טיסה חדש וישיר מנמל התעופה הית'רו שבלונדון אל העיר הגדולה ביותר במדינת לואיזיאנה שבדרום ארצות הברית.

קרא עוד...

אין כמו ירח דבש ביעד אקזוטי מיוחד עם חופים לבנים נקיים ומים בצבע טורקיז. תאילנד, שמושכת אליה זוגות צעירים רבים, מציעה את כל מה שצריך מחופשת ירח דבש נפלאה: ריזורטים מפנקים, שלל אטרקציות ומבחר של חופים מרהיבים, מזג אוויר נוח וגם מחירים לא רעים, ההופכים את החופשה לכזו הכרוכה בהוצאה כספית המתאימה לכל תקציב. החלטתם לבלות את ירח הדבש שלכם בתאילנד? הנה מדריך מקוצר שיעזור לכם לתכנן כראוי את החופשה.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים