אין ספק כי גורם משמעותי בקביעת מחיר החופשה שלנו הוא מחיר כרטיסי הטיסה, כאשר לעיתים קרובות הבדלי המחירים בין הכרטיסים לאותה הטיסה יכולים להגיע לעשרות או מאות של דולרים. אז איך מוצאים כרטיסי טיסה זולים לחו"ל? הנה כמה טיפים ששווה לאמץ:

קרא עוד...

אחת החופשות המושלמות עבור תיירים רבים היא חופשת קרוזים באירופה. יש לכך סיבות רבות. הספינה היא בית מלון צף ברמה גבוהה מאוד. יש בה כל מה שנדרש בכל חופשה פרטית אחרת ופינוקים נוספים ומגוונים. המתקנים כוללים בריכות ומתקני ספא וכושר, משטחי שיזוף ורביצה ועוד. יש בה שפע של מתקני משחקים. האירוח כולל ארוחות בוקר, צהריים, ערב, ובנוסף לכך, ארוחות לילה מפנקות ומזנונים פתוחים כל העת. בערבים דואגים לבידור מגוון. יש בה קזינו, פעילות לילדים בתוך משחקיות וכדומה. המטרה היא להנעים את שהות האורחים בכל רגע נתון.

קרא עוד...

קרדיט : Istock

ארה"ב היא מוקד משיכה לתיירים מכל רחבי העולם - למטרות עסקים, לקבלת טיפול רפואי, לבקר קרובים או חברים ועוד. ישנם כמובן מי שרוצים להיכנס לארה"ב כדי לעבוד בה, ללמוד או אפילו להעתיק את מרכז חייהם לשם (להשתקע ולעבור לחיות בארה"ב).
אם אתם שייכים לקבוצה הראשונה שצויינה לעיל, ואם אתם מתכוונים להיכנס לארה"ב תוך שימוש בדרכון ישראלי, תצטרכו לצלוח הליך הגשת בקשה וקבלת ויזה לארה"ב, הכולל ראיון באנגלית.

קרא עוד...

סנטורני, יוון

כל אחד מאיתנו אוהב משהו אחר: אחד אוהב חריף, שני אוהב לרוץ מרתון ויש כאלה שבכלל אוהבים לעשות סודוקו. למרות זאת יש דבר אחד שמשותף לכולם – כולם אוהבים לצאת לחופש. המקום האולטימטיבי לחופשה שמתאים לכל אחד הוא נופש שנמצא במרחק שעתיים טיסה בלבד – יוון.

קרא עוד...

הקיץ הגיע ואיתו גם החופש הגדול ועונת הרחצה. אחרי החורף הנדיב יחסית שקיבלנו השנה, בוודאי כבר היית רוצה לקלף את השכבות, לעלות על בגד ים ולקפוץ למים קרירים בחוף לבן וליהנות מהשקט והשלווה העליזה שרק חוף טרופי במזג אוויר קיצי יכול לתת לך, או לספוג תרבות ומזג אוויר נעים בארץ מרתקת ובלתי מוכרת. אספנו עבורך כמה מהיעדים האקזוטיים והמרתקים שזמינים לך בקיץ הזה. חלקם עוד לא הושחתו לחלוטין על ידי תיירות המונית ומציעים לך פיסת גן עדן להעביר בה את הקיץ החם.

קרא עוד...

קרדיט : Istock

בשנת 2018, נרשמו כ – 10 מיליון יציאות של ישראלים מנתב"ג (או משדה התעופה רמון באילת) לחו"ל – זאת לעומת פחות מ – 8.5 מיליון בשנת 2017. זהו גידול של מעל 12% בכמות הטיסות שלנו לחו"ל – אין ספק שאנחנו, הישראלים, יודעים ליהנות מהחיים. אנחנו טסים לחו"ל, והרבה – אבל כמה זה באמת עולה לנו?

קרא עוד...