היום בו נערך אירוע בר מצווה, הוא יום מאוד מיוחד בחייו של כל נער בן 13. הוא מחכה ליום הזה לא מעט זמן, מחכה ומתכונן. על כן, עליו להגיע מוכן, עלינו לדאוג שהכל יהיה מאורגן ומסודר כמה שרק שניתן, בשביל לא להלחיץ אותו ובשביל שאנחנו בעצמנו לא נילחץ מגודל האירוע.

קרא עוד...

גידול ילדים זה לא עניין פשוט, כל שכן ילדים עם הפרעות קשב וריכוז, הורים רבים לילדים עם הפרעות קשב מתמודדים עם שאלות קשות מדי יום, כמו אאילו גבולות להציב, כיצד להגיב כשהילד מתוסכל או כיצד להסביר את ההתהגות שלו לחבריו ולהוריהם.

קרא עוד...

החיים החברתיים של רובנו כוללים אינספור מאורעות משמחים מדי שנה – ימי הולדת שלנו ושל האנשים הקרובים אלינו, חתונות, ימי נישואין, מפגשי חברים תקופתיים, פגישות מחזור ועוד כהנה וכהנה מאורעות אשר שווים חגיגה. מאחר והישראלי הממוצע חווה לא מעט אירועים כאלו מדי שנה, הרעיונות לאופן בו נחגוג מאורע משמח זה או אחר עלולים להיגמר במהרה, ולשלוח אותנו לחפש אחר רעיונות חדשים ומקוריים. עבור כל מי שמחפש אחר רעיונות מקוריים ומדליקים לחגוג מאורע משמח כלשהו, להלן כמה אפשרויות אשר אולי יקלו עליכם את החיפוש 

קרא עוד...

נשים רבות לאחר ההריון והלידה מניקות את התינוקות שלהן וכדי להנות מחוויית ההנקה בצורה מושלמת רצוי שיהיה מקום נוח בו האם תניק את התינוק שלה. ישנה חשיבות למקום ההנקה כדי שהאם תוכל הנות בצורה אופטימלית מתהליך ההנקה וכך היא והתינוק שלה מרוויחים תהליך הנקה מהנה ומיוחד עבור שניהם. יותר מכך, חשוב שהאם תרגיש בנוח כאשר היא מניקה את התינוק שלה כדי להעצים את חוויית ההנקה ולשם כך חשוב שהאם תרכוש כורסת הנקה איכותית ונוחה. לשם כך נשאלת השאלה היכן ניתן לרכוש כורסאות מומלצות להנקה? אנחנו בחברת "כיסא נדנדה" נשמח לספק עבורכם כורסאות מומלצות להנקה במגוון דגמים ועיצובים. כל מה שעליכן לעשות הוא לבחור את הדגם שתרצו לכורסת הנקה ובכך להנות עם התינוק מחוויית הנקה ייחודית וכיפית לאם ולתינוק שלה.

קרא עוד...

ג'יפ ממונע לילדים

מה עושים במהלך החופש הגדול? ובכן זו שאלה שמעסיקה לא מעט הורים, ולא בכדי. במהלך חופשת הקיץ, הילדים עשויים למצוא את עצמם ישובים מול המסכים לאורך זמן, ובמקרים מסוימים משתעממים ולא מוצאים תעסוקה. כיצד ניתן להעסיק את הילדים בחופש? הנה 7 הצעות:

קרא עוד...

עדכונים אחרונים