השירות החדש פותח בשיתוף חברת הסטארט-אפ "SAM", בניהול יוצאי 8200

לראשונה בישראל: בזק משיקה פלטפורמה להגנת סייבר היקפית ולשליטה וניהול כלל המכשירים המחוברים לרשת האינטרנט הביתית. האירועים הגלובליים האחרונים מעידים כי איומי הסייבר נוגעים לכלל המכשירים המחוברים לאינטרנט, החל מסנסורים פשוטים, דרך מכשירי IoT וכלה בציוד טכנולוגי מורכב המחובר לרשת, ולכן יש צורך בפלטפורמת הגנה כוללת.

קרא עוד...

תמונה: אילוסטרציה

גם טוקבקים עלולים להדביק בכופר – מציעים פתרון "חינמי" למתקפת הסייבר המדביקה את המחשב טובקבים נתפסים כמקום שבו גולשים מסייעים לאחרים עם מידע וטיפים, אבל לעיתים זו עלולה להיות גם מלכודת מתוחכמת.

קרא עוד...

מערכות הפרסום של לאוס מדיה ואינטראקטיב

מאז תחילת שנות ה-2000 נדמה שהאינטרנט תפס תאוצה במהירות כזו שתוך מספר שנים בלבד הוא הפך לערוץ התקשורת המרכזי בעולם. באמצעות האינטרנט ניתן למצוא, לשתף ולחלוק מידע, תמונות וסרטונים בתוך שניות ספורות עם מישהו הנמצא בחציו השני של כדור הארץ. עם הפיכתו לערוץ התקשורת המרכזי התגלה גם הפוטנציאל הפרסומי העצום והחלו להתפתח שיטות פרסום שונות, כאשר השכיחות ואולי גם היעילות שבהן הן: קידום אתרים אורגני וקידום אתרים ממומן.

קרא עוד...

קידום אתרים

עולם העסקים הוא אף פעם לא עולם פשוט. ההתמודדות עם התחרות עם עסקים אחרים יכולה להרתיע רבים מפתיחת עסק. אם אנחנו רוצים לפתוח עסק חדש לא כדאי לנו לפחד מהמתחרים – אלא פשוט לחשוב על דרכים בהם אנחנו יכולים להקדים אותם. קידום אורגני של אתרים יכול לאפשר לנו להקדים את המתחרים שלנו. קידום מסוג זה עובד על פרמטרים שונים אותם קובע מנוע החיפוש גוגל. אחד מהפרמטרים הכי חשובים בקידום של כל אתר הוא התוכן שיש באתר. בחירה של תוכן ייחודי לאתר שלנו ושמירה על סגנון כתיבה בהיר ומעניין שמתאים גם לכללי הקידום של גוגל יכול לאפשר לקדם את האתר שלנו בגוגל באופן אורגני כך שהוא יהיה במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל בביטויים בהם נבחר לקדם אותו.

קרא עוד...

"לא ביקשתי אל תשלח"

בצעד חריג הסירה פייסבוק את דף הפייסבוק "לא ביקשתי אל תשלח" שהוקם כדי להיאבק בתופעת שליחת איברים אינטימיים לנשים ברשת. התופעה, שזכתה לכינוי דיק פיק, חושפת נשים רבות למעשה מגונה כשללא הזמנה ומבלי שביקשו הן מקבלות לתיבת המסנג'ר שלהן תמונות אינטימיות של איברי גברים.

קרא עוד...

האתר החדש

החברה מקדמת מוצרים אלטרנטיביים לעישון בעלי פוטנציאל לסיכון מופחת. מעל מיליון מעשנים בגירים בעולם עברו ל-IQOS - מוצר המחמם טבק של פיליפ מוריס שבקרוב מושק גם בישראל

קרא עוד...