חולמים להיות יזמים? יש לכם רעיון טוב למוצר חדש? מעולה. ידעתם איך בנוי תהליך הפיתוח? לא משנה אם מפתחים תוכנה או מוצר מוחשי, התהליך דומה. וכדאי להכיר אותו לפני שמגיעים לחברת פיתוח מוצר.

קרא עוד...

שבו התשלום עבור מגוון עצום של שירותים ומוצרים מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, סליקתם היא מרכיב הכרחי בפעילות העסקית של רוב העסקים בימינו. בהתאם מערכת סליקת האשראי היא מערכת חיונית לעסקים, וחשוב לבחור אותה באופן מושכל.

קרא עוד...

בעשור האחרון הרבה בעלי עסק, חברה או ארגון מציעים ייעוץ כלכלי למשפחות כחלק מסל של הטבה. ייעוץ כלכלי מיטבי ייתן בידכם הקמה של דרך השקעה מקצועית, שליטה מבוקרת בקרב מסגרת תקציב מדי חודש, חיסכון של פנסיה מקצועי וכן הענקה של ביטחון ודממת פיננסית עבור משפחות. במקום לצרף הטבה ולהשקיע בתוך משאבים גדולים בתמיכה במשפחות, מוסרת חברה את הכדור אל מול ידי הפרט ומאבזרת אותו באמצעים אשר יוודאו התמודדות פיננסית מיטבית עבור שנים הבאות. השכר הוא בין שני צדיו של המטבע.

קרא עוד...

ישראל נחשבת למעצמה עסקית בכל רחבי העולם; בכל יום נוצרים קשרים עסקיים עם חברות בין לאומיות גדולות, שיתופי פעולה רווחיים, ועוד. אחת הזירות הנחשבות ביותר ליצירת ההזדמנויות האלו, היא תערוכות וכנסים. כך, ביתנים לתערוכות הפכו לנושא מבוקש במיוחד, כשרבים מהארגונים והחברות מבינים את היתרונות הנפלאים הטמונים בהצגה נכונה של השירות או המוצר שהן מציעות.

קרא עוד...

נקלעתם לחובות עם הבנק? ההתחייבויות לוחצות עליכם? זה הזמן לפנות לעורך דין שיוציא אתכם מהבוץ. הסדר חובות לבנקים הינו פעולה משפטית בה נחתם הסכם משפטי שמטרתו להסדיר יתרה של חוב קיים, על ידי שיפור תנאי ההלוואה הקיימת. שיפור התנאים בעצם יסייע לחייב להחזיר את יתרת החוב ולהקטין אותה, כשהמטרה הסופית היא כמובן לבטל אותה לחלוטין. במצבים אחרים בהם לבנק יש אינטרס לעשות זאת, הוא אפילו יקטין את החוב מיוזמתו ואולי ימחק אותו!

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

יונ 30, 2020

למה צריך לשכור יועץ ארגוני

משאבי אנוש
יונ 25, 2020

היתר לבריכה ביתית

משאבי אנוש
יונ 25, 2020

מכונות שטיפה

תשתיות