מומחית פה ולסת

רבים מתלבטים כיצד ניתן למצוא את אותו מומחה אורתוגנטיה אשר יספק להם את התמורה הטובה ביותר עבור ההוצאה הלא קטנה והציפייה הגדולה. במאמר זה נסביר מהם ניתוחים אורתוגנטיים וכיצד ניתן לאתר את אותו מומחה שיבצע את העבודה הטובה ביותר בתחום. הבה נתחיל...

קרא עוד...

חולה סיעודי

כבר ברור לכולם שהאוכלוסייה במדינות המפותחות הולכת ומזדקנת. השיפור בתנאי התברואה, חידושים בתחום הבריאות ועוד תורמים לתוחלת חיים ארוכה יותר. בישראל תוחלת החיים הממוצעת של גברים היא 80.1 שנה, ולנשים 84.1.

קרא עוד...

במידה והנכם סובלים מחולי בשיניים שמונע מכם לאכול או לשתות כמו שצריך או לדבר כמו שצריך, הגעתם למקום הנכון. וטיפ מאתנו, הכי חשוב שלא תזניחו את בריאותם ואת המראה האסתטי שלכם במיוחד באזור הפה והשיניים , וכמובן שכדאי שתיקחו בחשבון שכיום, ניתן יהיה לפתור את בעיית החולי בשיניים וליהנות מתחליף של שיניים מלאכותיות המעניקות תחליף מצוין ומונעות כל בעיה, חולי וכמובן שגם כל כאב.

קרא עוד...

הברכיים שלנו, חלק כל כך קטן מגופנו, נושאות על עצמן משקל רב ואחריות אדירה, מפרקי הברך הם המפרקים הגדולים ביותר בגוף האדם והפעלתם בלתי פוסקת. אבל, כשם שיש הרבה מאד סוגי נזק לברכיים – יש גם הרבה דרכים למנוע אותם ולטפל בהם

קרא עוד...

 (באדיבות אמורפיקל)

חברת "אמורפיקל" , חברה ביוטכנולוגיה חלוצית כחול-לבן העוסקת בפיתוח תרופות ותוספי תזונה מהפכניים לטיפול ומניעה של מחלות עצם מטבוליות בבני אדם, הציגה החודש את תוצאות הניסוי המוצלח בחלל, להאצה של גידול תאים בוני עצם באמצעות העשרתם בסידן אמורפי, פרי פיתוחה ובכך תתאפשר שהייה ארוכת טווח, של אסטרונאוטים,  מחוץ לכדור הארץ ועד סיוע למאות מיליוני המתמודדים עם איבוד עצם מדי שנה, על פני כדור הארץ.

קרא עוד...

דר רוני אטלי - חברת GemmaCert  בכנס ישראנליטיקה (צילום:  יחצ הכנס)

"תעשיית הקנאביס זקוקה כיום לבדיקה אמינה ומדוייקת של פרחי הקנאביס שבהם היא משתמשת". כך אמרה ד"ר רוני אטלי, סמנכ"לית מחקר ורגולציה בחברת גמאסרט Gemmacert, בכנס הטכנולוגיה Isranalitica בתל אביב.

קרא עוד...