הפפיטה או בשמה המובחן Houndstooth - "שיני כלב הציד" מזוהה מאד עם בתי האופנה כריסטיאן דיור, ובלמיין, אולם נדמה כי השנה גם גזרת הנייל ארט מחבקת אותה וזאת בתמורה מבקשת להשתלט לכן על קצות האצבעות.

מתחשק לך טעם של ספרייט על השפתיים ? בא לך אולי פופקורן או שוקולד בלגי עליהן? אם התשובה לשאלות האלה היא חיובית אז כדאי לכם להכיר את lipsmacker מותג שפתוני הלחות בטעמים שעשה לאחרונה עלייה לישראל.

מזה שנים מתנהלת בעולם החרדי מלחמה עיקשת סביב נושא פיאות הנשים. הרב עובדיה יוסף ז"ל, מי שהיה מנהיגה הרוחני ונשיא מועצת חכמי התורה של מפלגת ש"ס מהזרם הספרדי, אסר על נשים לחבוש פיאה מטעמי צניעות. לעומת זאת, הרבנים האשכנזיים, בהם הן חסידים והן ליטאים, נוטים לאשר את חבישת הפיאה.

יום החתונה הוא אחד הימים העמוסים, המרגשים, המלחיצים והמיוחדים בחייה של כל אשה. כל כלה מעוניינת לחוות את שעות הרווקות האחרונות שלה בכייף עם המון פינוקים ומינימום מחשבות מטרידות בראש. בדיוק לשם כך הוקמה מחלקה מיוחדת לכלות (ואגב, גם לחתנים) בקומפלקס הקוסמטיקה פרסטיז' הגדול בישראל, הממוקם בכיכר המג'יק ברובע י"ב באשדוד.

חפיפה, ייבוש, נפח, לחות ועיצוב - אלה הנושאים שמטרידים מתולתלות שיער. מגבות, מסיכות, חומרים, תנועות גלגול, כיווץ או צמות - אלה הטריקים שלהן כדי להוציא את המיטב מהתלתלים. לפניכם מיטב העצות והטיפים להתמודדות עם שיער מתולתל:

אל סדרת הקוסמטיקה 7\24 של מותג הטיפוח CHIC מצטרף סרום הזנה מרוכז לעיניים על בסיס ™Adipoless תרכובת ייחודית אשר הוכחה במחקרים קליניים כבעלת שיפור משמעותי באזור העיניים תוך 28 יום בלבד!