ישראל נחשבת למעצמה עסקית בכל רחבי העולם; בכל יום נוצרים קשרים עסקיים עם חברות בין לאומיות גדולות, שיתופי פעולה רווחיים, ועוד. אחת הזירות הנחשבות ביותר ליצירת ההזדמנויות האלו, היא תערוכות וכנסים. כך, ביתנים לתערוכות הפכו לנושא מבוקש במיוחד, כשרבים מהארגונים והחברות מבינים את היתרונות הנפלאים הטמונים בהצגה נכונה של השירות או המוצר שהן מציעות.

קרא עוד...

נקלעתם לחובות עם הבנק? ההתחייבויות לוחצות עליכם? זה הזמן לפנות לעורך דין שיוציא אתכם מהבוץ. הסדר חובות לבנקים הינו פעולה משפטית בה נחתם הסכם משפטי שמטרתו להסדיר יתרה של חוב קיים, על ידי שיפור תנאי ההלוואה הקיימת. שיפור התנאים בעצם יסייע לחייב להחזיר את יתרת החוב ולהקטין אותה, כשהמטרה הסופית היא כמובן לבטל אותה לחלוטין. במצבים אחרים בהם לבנק יש אינטרס לעשות זאת, הוא אפילו יקטין את החוב מיוזמתו ואולי ימחק אותו!

קרא עוד...

חומרי אריזה ומוצרי אריזה הינם עשויים לאפיין מנעד נרחב של כל מיני חומרים וכן מוצרים, אשר עושים בהם שימוש עבור היעד של כל מני אריזות, בין אם מדובר במארז של תרופה או מוצר טיפוח, תכולה לקראת מעבר של דירה ובין אם מדובר באריזה של מוצרי צריכה אשר המטרה שלהם הינה שילוח וכיוצא בזה, אשר נדרשים לעמוד בתקן של משרד הבריאות.

קרא עוד...

"כמה משקיעים דווקא לקחת יותר סיכונים". הבורסה בניו יורק (רועי חיון. צילום: יח"צ)

איש הפיננסים רועי חיון מתייחס לסקר שערך בנק UBS בנוגע להתפתחויות הכלכליות הצפויות בשנה הקרובה. "הסביבה הגאו-פוליטית המשתנה במהירות היא האיום הגדול ביותר עבור משקיעים בכל רחבי העולם"

קרא עוד...

אימוץ עסקי

אימון עסקי

ממש כמו מאמן ספורט מקצועי, מאמן עסקי לעסקים קטנים מתמקד בחשיפה, והוצאת הטוב ביותר שכבר נמצא בתוככם. באימון לעסקים קטנים אנו מתמקדים ב"תמונה הגדולה" של מה שאתם רוצים ליצור לעסק שלכם (ולאורח החיים שלכם), ומתמקדים בהגדרת החלומות והיעדים שלכם וביצירת מוטיבציה להגשמת החלומות והיעדים.

קרא עוד...