המערכת החדשה של KoCheck היא אחת ממערכות נתוני השכר המתקדמות ביותר הנמצאות כיום בשוק. המאמר יפרט את יכולות המערכת, היתרונות, וכיצד היא תורמת לניהול הון אנושי בארגון מערכת משאבי האנוש.

קרא עוד...

מקומות תעשייה רבים כמו חברות ומפעלים מהווים אתגר גדול עבור כל חברת ניקיון ואחזקה. הקושי הגדול הוא בניקיון של מגוון מוכנות, חללים גדולים ממוחשבים, פסי ייצור ומשטחים עמוסי סחורה ועוד. בנוסף, צריך להתאים את שיטת הניקיון לחומרים שקיימים במפעל, לגודל החללים בחברה גדולה או בית עסק ולעמוד בכל הסטנדרטים הנוקשים ביותר של בקרת איכות ובטיחות. המענה האידיאלי עבור ניקוי מפעלים יבוא לידי ביטוי בשימוש מכונות ייעודיות - מכונות לשטיפת רצפה שחוסכות בכוח אדם ובזמן ומותירות חלל נקי למשעי. במאמר זה נרחיב אודות מכונות אלה.

קרא עוד...

חולמים להיות יזמים? יש לכם רעיון טוב למוצר חדש? מעולה. ידעתם איך בנוי תהליך הפיתוח? לא משנה אם מפתחים תוכנה או מוצר מוחשי, התהליך דומה. וכדאי להכיר אותו לפני שמגיעים לחברת פיתוח מוצר.

קרא עוד...

שבו התשלום עבור מגוון עצום של שירותים ומוצרים מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, סליקתם היא מרכיב הכרחי בפעילות העסקית של רוב העסקים בימינו. בהתאם מערכת סליקת האשראי היא מערכת חיונית לעסקים, וחשוב לבחור אותה באופן מושכל.

קרא עוד...

בעשור האחרון הרבה בעלי עסק, חברה או ארגון מציעים ייעוץ כלכלי למשפחות כחלק מסל של הטבה. ייעוץ כלכלי מיטבי ייתן בידכם הקמה של דרך השקעה מקצועית, שליטה מבוקרת בקרב מסגרת תקציב מדי חודש, חיסכון של פנסיה מקצועי וכן הענקה של ביטחון ודממת פיננסית עבור משפחות. במקום לצרף הטבה ולהשקיע בתוך משאבים גדולים בתמיכה במשפחות, מוסרת חברה את הכדור אל מול ידי הפרט ומאבזרת אותו באמצעים אשר יוודאו התמודדות פיננסית מיטבית עבור שנים הבאות. השכר הוא בין שני צדיו של המטבע.

קרא עוד...

ישראל נחשבת למעצמה עסקית בכל רחבי העולם; בכל יום נוצרים קשרים עסקיים עם חברות בין לאומיות גדולות, שיתופי פעולה רווחיים, ועוד. אחת הזירות הנחשבות ביותר ליצירת ההזדמנויות האלו, היא תערוכות וכנסים. כך, ביתנים לתערוכות הפכו לנושא מבוקש במיוחד, כשרבים מהארגונים והחברות מבינים את היתרונות הנפלאים הטמונים בהצגה נכונה של השירות או המוצר שהן מציעות.

קרא עוד...