ג'ורג' קאפש, מנכ"ל החברה. צילום: Veronika Rose and Michal Tvrdík

TrafficCom Kapsch משיקה את http://www.factory1.net - תכנית ההאצה לסטארט-אפים בתחומי ניידות ותחבורה חמש חברות סטארט-אפ יחלקו מענק בגובה 150,000 € ויקבלו ליווי מקצועי צמוד לחצי שנה עם מיטב המומחים של הספקית הגלובלית המובילה של מערכות תבוניות לתחבורה ITS

קרא עוד...

צוות Israel Secondary Fund - מימין לשמאל: ג'וש שיר, ניר לינצ'בסקי, דרור גלס, דנה בן-יוסף, שמואל שילה. צילום: אסנת קרסננסקי

ISF II היא קרן המשך ל-ISF I שרכשה אחזקות בפורטפוליו של מעל 100 חברות פרטיות וקרנות השקעה ורשמה 35 אקזיטים. הקרן השניונית Israel Secondary Fund ISF השלימה גיוס קרן שנייה בהיקף 100 מיליון דולר.

קרא עוד...

דיוויד המל ואסף שאלתיאל, מייסד ומנכ"ל SmarTap. צילום: יח"צ

גשם של שיתופי פעולה: חברת SmarTap מעוררת עניין רב בזירה הבינלאומית אשר הציגה בתערוכת 2017 ISH, שנערכה בפרנקפורט חברת SmarTap הישראלית הציגה בשבוע שעבר בתערוכה היוקרתית והגדולה באירופה לעולם המקלחת והסניטציה-ISH 2017   שנערכה בפרנקפורט, גרמניה.

קרא עוד...

צילום: דוד אזגורי, שגרירות ארה"ב

קבוצה מהמגזר הערבי מסיימת חלק ראשון של הכשרה לקידום לעמדות ניהול/ קבוצה של 26 צעירים מהמגזר הערבי מכל רחבי ישראל התאספו הערב (חמישי) 30.3.2017, במעונו של שגריר ארה"ב בישראל לציין את סיומו של החלק הראשון של תכנית הכשרה ייחודית שמטרתה להקנות כלים ניהוליים שיסייעו למשתתפים לטפס בסולם הניהול העסקי בישראל. כל המשתתפים הם צעירים ערבים מוכשרים אשר מועסקים בחברות שונות במשק, אך חסרים את הכלים המתאימים להגיע לעמדות ניהול.

קרא עוד...

תמונה: אילוסטרציה

קבוצת העבודה, שעל הקמתה הכריזו בחודש שעבר ראשי הממשלה תרזה מיי ובנימין נתניהו, תחזק את יחסי הסחר וההשקעות בין המדינות. השרים ידונו באווירת הסחר הבינלאומי ובדרכים להבטיח המשכיות בעתיד יחסי הסחר בין בריטניה וישראל. במפגש הפתיחה של קבוצת העבודה לסחר, פקידים משתי המדינות יחלו בעבודה לקראת מעבר חלק של יחסי הסחר, עם עזיבת בריטניה את האיחוד האירופי.

קרא עוד...

לי לוי (צילום:ברברה גרובר)

לי לוי פוטרה בגיל 25 מעבודתה בשירות לקוחות בהוט. היא גרה עם בן זוגה וזוג התאומים שלהם, בני השנתיים, בביתה של הוריה בבת-ים. זמן קצר אחר כך גם בעלה פוטר מעבודתו ושניהם מצאו את עצמם במצב כלכלי קשה, ללא כל מקור הכנסה ובמינוס תופח בבנק. "זאת הייתה תקופה קשה מאוד, מזל שהתאפשר לנו להתגורר בבית של הוריי", היא מספרת.

קרא עוד...

פתיחת מסעדה

פתיחת מסעדה היא הגשמת חלום בעבור אלו האוהבים לבשל ולארח. אמנם רבים חולמים על פתיחת עסק בתחום המזון, אך לא כולם אכן מגשימים את החלום. אלו שכן מעזים ומגשימים את החלום מגלים עולם של אתגרים, טעמים, תחרות עסקית, שיתופי פעולה בינלאומיים ושאר חוויות.

קרא עוד...