חדר השינה בבית נועד להטעין אותנו, לשמש כפינה שלנו, האישית והזוגית, מרחב מקודש, שאליו מתנקזים החיים האישיים, מרחב פרטי, המאפשר יותר מכל להשתחרר מטרדות היום.

קרא עוד...

בגידות

החיים זה לא סרט, אבל למען האמת, החיים לפעמים עולים על כל תסריט ועל כל דמיון. קחו למשל את פעילותו של בלש פרטי, כזה שעוסק במעקבים אחר בגידות וחקירות אישות . הרי אין כבר כמעט סיפור שלא שמע, או מקרה שלא ראה והבגידות שצפה בהן בהחלט עולות על כל תסריט.

הכתבה והתמונה באדיבות עמי ג'רבי, חוקר פרטי – גל חקירות ייעוץ ומידע.

קרא עוד...

מכוניות ישנות אולי נראות לנו כבלתי שימושיות ושמישות ואולי אף חסרות ערך, אולם כדאי לחשוב פעם נוספת ולהתבונן סביב, רכבים ישנים משמשים למגוון רחב של מוצרים חלופיים, כך לדוגמא גני השעשועים שלנו, ברזלים לבנייה, גדרות להפרדה בכבישים, פסי האטה ואפילו רהיטים ומקלחונים מיוצרים מחלקים אשר מקורם ברכבים ישנים אשר עברו פירוק. אז אם גם אתם בעלים של רכב ישן ומתמודדים עם השאלה איזו תועלת יכולה לצאת ממנו, כדאי לבחון את האפשרות למכור את הרכב, קונה רכבים לפירוק יספק לכם פתרון לרכב העומד בחנייה ולא מניע ואף תוכלו לקבל תמורה בעדו אשר יכולה להיחשב כעסקה מוצלחת ומיצוי מקסימום רווח מרכב ישן.

קרא עוד...

החלטתם ללמוד לנגן בגיטרה? מעולה! מרבית הסיכויים שמצאתם לכם תחביב חדש שגם אם לא תעמיקו בו הוא עדיין יישא פירות ויאפשר לכם ללמוד שירים שאתם אוהבים, להלחין חומרים אישיים שכתבתם ופשוט סתם לקחת חלק בתור צוות ההווי והבידור של החברים והמשפחה. אבל אם כבר בחרתם ללמוד לנגן, אז כדאי שתדעו שאתם קוצרים גם לא מעט פירות כאשר מחקרים שונים מראים שמוחם של גיטריסטים עובד קצת שונה ונהנה ממגוון רחב של יתרונות כתוצאה מתהליך הלמידה שמתרחש בכל פעם שמנגנים. הנה כמה דברים שיתרחשו כשתלמדו ותתמידו בנגינה.

קרא עוד...

עד שחלום הבית הפרטי עם הגינה יתגשם, גם מרפסת השמש הקטנה שלכם יכולה להפוך בקלות לפינה נעימה במיוחד. עם הפריטים הנכונים תוכלו לתכנן סלון אינטימי ומפנק גם תחת השמש. איזה ריהוט גן יתאים ואיך בכלל בוחרים את הרהיטים הנכונים לשטח הקטן?

קרא עוד...

מחפשים את הדירה הבאה שלכם בלוחות השונים? מתכננים לעבור דירה או עוברים דירה, כדאי שתכירו את חמשת הטיפים למעבר דירה, שיעשו לכם סדר, וייסעו לכם לעבור את התקופה המלחיצה בהצלחה. החל משלב הובלות דירה ועד הפריקה במקום החדש.

הטיפ הראשון - לתכנן נכון את המעבר

מעבר דירה הוא תהליך, שתלוי במספר גורמים, והוא דורש סנכרון בין המועד, שיש לפנות את הדירה הקיימת, לבין המועד הראשון, שהדירה, שנמצאה מתאימה מתפנה. שלב התכנון מאפשר לנו לקבוע זמנים, להזמין מוביל עבור הובלות דירה, לקבוע את היום, השעה, ואפילו לקבע עמו את המחיר, להזמין אנשי מקצוע ייעודיים לפירוק של ארונות בהתאמה אישית, וריהוט אחר. כל אלה דורשים תכנון, דיוק ועמידה בזמנים, אבל לא רק גם מהווים הזדמנות לקבלת החלטות, שכן האם היום בוא יעבור הציוד, זה יהיה היום הראשון בדירה? האם לאותו יום כדאי להזמין נגרים או ספקים אחרים, שייסעו בפריקה והרכבה? שלב התכנון הוא בדיוק השלב לשאול שאלות אלו ולקבוע בלוח זמנים צפוי וידוע, מה יהיה ומתי.

קרא עוד...