מדובר באחד המקצועות העתיקים ביותר, אך המתחדשים ביותר בעולם. תואר במשפטים מהווה הסמכה בעלת ערך רב שיכולה לספק לכם מגוון רחב של הצעות עבודה שונות ומשונות. עבור חלקכם, ללמוד משפטים נותן את האפשרות לתמוך בחוק ולאמת אותו.

עם זאת, החוק לא מיועד אך ורק לעורכי דין או נמצא רק בבתי המשפט. החוק מתחיל בהגנה על החיים ועל החירות ועד לשיתופי פעולה לאומיים או בינלאומיים. בוגרי תואר ראשון במשפטים מסוגלים להחזיק בתפקידים חשובים ובמקצועות שונים. מבט מהיר על היתרונות לתואר ראשון במשפטים ייתן לכם את התשובה המדויקת ביותר, למה תואר ראשון במשפטיים הוא כל כך חשוב.

קרא עוד...

לא משנה באיזה תחום בית העסק שלכם פועל – מידת ניקיון המקום הוא אחד הדברים הראשונים שהלקוח מחפש ורואה מיד עם הגעתו ולכן ניקיון הוא גם אחד הגורמים המשפיעים ביותר באופן ישיר על חווית הלקוח ובאופן עקיף על מידת הכנסתכם. משרדים רבים הם מקומות בעלי תנועת אנשים ערה ו/או מעסיקים כמות רבה של אנשים לאורך שעות רבות ביום. אם נעזרים בשרותי ניקיון ששומרים על תחזוקת המקום באופן שוטף גם לאורך כל שעות הפעילות אפשר לשמור על סטנדרט גבוה שכזה.

ניקיון וסדר מהווים סביבת עבודה נעימה ופורייה לעובדים ומשדרים ללקוחות מסר חיובי ותחושת ביטחון כי לכלוך ואי סדר הם פתח לתחלואה וטעויות ואם המקום נעים ונקי - הרי כבר התחלתם בנקודת פתיחה טובה.

קרא עוד...

קרדיט : Istock

בשנת 2015 ביצעה פורטוגל מהלך היסטורי לאחר מאות שנים, ואפשרה הוצאה של אזרחות פורטוגלית ליהודים צאצאי מגורשי פורטוגל מן המאה ה – 15.  למעשה, מדובר בצאצאי משפחות יהודיות בני עדות המזרח (מרוקו, טוניס, לוב, אלג'יר, סוריה, מצרים, קפריסין, יוון, טורקיה, בולגריה, יגוסלביה, והולנד), אשר קיים קשר בין ההיסטוריה המשפחתית שלהם לגירוש פורטוגל או ספרד.

קרא עוד...

חדר השינה בבית נועד להטעין אותנו, לשמש כפינה שלנו, האישית והזוגית, מרחב מקודש, שאליו מתנקזים החיים האישיים, מרחב פרטי, המאפשר יותר מכל להשתחרר מטרדות היום.

קרא עוד...

בגידות

החיים זה לא סרט, אבל למען האמת, החיים לפעמים עולים על כל תסריט ועל כל דמיון. קחו למשל את פעילותו של בלש פרטי, כזה שעוסק במעקבים אחר בגידות וחקירות אישות . הרי אין כבר כמעט סיפור שלא שמע, או מקרה שלא ראה והבגידות שצפה בהן בהחלט עולות על כל תסריט.

הכתבה והתמונה באדיבות עמי ג'רבי, חוקר פרטי – גל חקירות ייעוץ ומידע.

קרא עוד...

מכוניות ישנות אולי נראות לנו כבלתי שימושיות ושמישות ואולי אף חסרות ערך, אולם כדאי לחשוב פעם נוספת ולהתבונן סביב, רכבים ישנים משמשים למגוון רחב של מוצרים חלופיים, כך לדוגמא גני השעשועים שלנו, ברזלים לבנייה, גדרות להפרדה בכבישים, פסי האטה ואפילו רהיטים ומקלחונים מיוצרים מחלקים אשר מקורם ברכבים ישנים אשר עברו פירוק. אז אם גם אתם בעלים של רכב ישן ומתמודדים עם השאלה איזו תועלת יכולה לצאת ממנו, כדאי לבחון את האפשרות למכור את הרכב, קונה רכבים לפירוק יספק לכם פתרון לרכב העומד בחנייה ולא מניע ואף תוכלו לקבל תמורה בעדו אשר יכולה להיחשב כעסקה מוצלחת ומיצוי מקסימום רווח מרכב ישן.

קרא עוד...