פילאטיס היא אחת משיטות האימון הפופולריות בעולם, המבוססת על שיפור היציבה והתפקוד היומיומי ללא שחיקה מיותרת וללא פגיעות גופניות. למעשה, האימון מאפשר ביצוע תנועה חלקה על ידי אימון השרירים המייצבים, וכך למנוע עומס על חלקים שונים בגוף. את השיטה המציא יוזף פילאטיס בהשראת האידיאל היווני הטוען שאדם חייב להיות מאוזן בגוף ונפש. ממציא השיטה האמין שסגנון החיים המודרניים, גורם ליציבה לא נכונה, ולכן עיצב סדרה של תרגילים פיזיים שיעזרו לתקן אי איזון שרירי וישפרו את היציבה, ותפקוד האברים הפנימיים.

קרא עוד...

משקולות לחדר כושר

בואו נודה בזה - יש מיליון מכוני כושר שונים בעיר, וכולם קצת דומים, אבל גם קצת שונים אחד מהשני. באחד תמצאו שיעורי ספינינג ויוגה, בשני הדגש הוא על משקולות ואגרוף, בשלישי יש שיעורי שחייה וכן הלאה.

קרא עוד...

שגיא מוקי הינו ספורטאי מקצועי בתחום הג'דו. איש מקצוע זה נהיה אלוף ישראל ופעמיים אלוף אירופה בספורט זה. חוץ מתחום זה, הוא מעביר הרצאות על הדרך אשר הוא עבר על מנת להצליח להגיע לרמה זו. שגיא מוקי הינו הפרזנטור של חברת הרבלייף הבינלאומית בתחום תזונה נכונה ושמירת על אורח חיים בריא. חברה זו מעניקה את כל מוצרים וטיפים כדי להצליח לשמור על בריאות גוף האדם. היא אינה מיועדת רק לספורטאים, ובאופן כללי גם לכל אדם אשר חובב ספורט ורוצה לשמור על בריאותו יכול לממש את מוצריה. במאמר זה, הרבלייף מציגה ומסבירה כיצד שגיא מוקי שומר על הגוף האתלט שלו לאורך זמן.

קרא עוד...

סוללה לאופניים חשמליים - סוגים והעדפות

בחירת סוללה לאופניים היא בחירה חשובה שיכולה להשפיע על איכות הנסיעה ומהירותה. על מנת לבצע רכישה מושכלת של סוללה חשוב לדעת, האם היא מתאימה לצרכים שלכם, למשך הרכיבה, למרחק שאתם צפויים לגמוא, לתוואי השטח שבו אתם רוכבים, משך הטעינה שלה ועוד. חשוב לבדוק את סוג הסוללה ואת עצמתה (36 וולט או 48 וולט), האם אתם מעדיפים סוללה מוסלקת  בתוך שלדת האופניים או סוללה נשלפת. לפני שבוחרים סוללה לאופניים חשמליים חשוב לבדוק היטב את כל הנתונים הרלוונטיים לבחירתה.

קרא עוד...

משחק ההוקרה לזכרו של דן ענבר ז''ל צילום- כספי דב

במעמד עשרות בני משפחה וחברים, ספורטאי עבר, התקיים השבוע משחק הוקרה לזכרו של הכדורסלן לשעבר עובד חברת החשמל בעבר דן ענבר ז"ל, שבו ניצחה קבוצת הכדורסל חשמל א' את  קבוצת חשמל ב'  בתוצאה 35:42. בוועד עובדי חברת החשמל במרחב הצפון בראשותו של היו"ר אילן פנחס, מבטיחים להמשיך בקיום המסורת של משחק ההוקרה ולעסוק בפעילות ספורט עממית

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

ספורט בארץ