מעצב פנים

כאשר אנחנו מזמינים ארוחה במסעדה אנחנו רוצים להזמין ארוחה מותאמת אישית עם האוכל שאנחנו אוהבים לאכול ושטעים לנו. באופן דומה, כאשר אנחנו עוברים לגור בדירה חדשה, אנחנו רוצים לגור בדירה שתפורה למידות שלנו ומותאמת באופן מלא לצרכים שלנו. בשביל שהדירה שאנחנו עוברים אליה תתאים לנו באופן מלא ומוחלט אנחנו צריכים לשים לב לאופן בו אנחנו מעצבים אותה.

קרא עוד...

שדרוג הבית הוא מונח כללי שיכול לכלול שורה ארוכה של פעולות שיפוץ ועיצוב בכל אחד מאזורי וחדרי הבית, אבל כל בעל בית עם גינה או מרפסת גדולה יודע שאחד האזורים שיכולים לשדרג את איכות החיים בבית יותר מכל הוא אזור הגינה והמרפסת שבהן מעבירים לא מעט שעות איכות עם בני המשפחה והחברים בכל יום. על כן, בתוך שלל פעולות השיפוץ שאתם רוצים לעשות, כדאי מאוד לבחון גם את האפשרות של שדרוג הבית עם התקנת פרגולות אלומיניום ובשורות הבאות נסביר איך עושים את זה.

קרא עוד...

 רובינו מבלים שעות ארוכות מחוץ לבית, אולי אפילו יותר בחוץ מאשר בבית עצמו. ולכן, כאשר אנחנו כבר בבית, בעיקר ברגעים שבהם אנו רוצים להירגע, לנשום לרווחה ולנוח מכל היום העמוס שעבר עלינו, חשוב שנשקיע בעיצוב ובאווירה של החדרים שלנו. גופי התאורה תופסים חלק נכבד ביצירת האווירה הרצויה לנו, וכשלוקחים בחשבון את העובדה שלכל חדר מבנה ופונקציונליות שונים, כדאי להתאים ולעצב אותם לכל חלל בנפרד.

קרא עוד...

לקוחות, טלפונים, שיחות, זמן עבודה "נקי", הצורך בפרטיות מול הצורך בנגישות, הם חלק מהאתגרים איתם נדרש להתמודד בעיצוב משרדים וחללי עבודה.

כיצד צמחייה מלאכותית יכולה לתרום לסביבת עבודה מעוצבת, חסכונית ורב שימושית? כל היתרונות לפניכם.

קרא עוד...

עברנו פריצת דרך משמעותית בתחום הטכנולוגיה בשנים האחרונות, הרבה מאז צמחי הפלסטיק הישנים. כיום ניתן למצוא צמחים עם טקסטורה מיוחדת וריאליסטית, מגוון צבעים ססגוניים ומהפנטים ואפילו תחושת השתקפות והיטמעות מושלמת בסביבה כאשר מדובר על צמחים מאוד איכותיים.

קרא עוד...

מקור החלבון בעולמנו יכול להגיע מן הצומח, לדוגמא, דגנים או קטניות, או באבקת מן מהחי, כגון, מי גבינה, ביצה או חלב. אבקת חלבון לרוב בעל טעם וריח ולעיתים ניתן למצוא אבקות ניטרליות ללא טעם. ניתן להשתמש באבקת חלבון על מנת לשמור על אורח חיים בריא, תזונה נכונה ופעילות גופנית. יש אפשרות לשלב את האבקה הזו במאכלים או משקאות שונים, למשל בשיק פירות, מרקים וכדומה. האבקה מעניקה את כמות החלבונים אשר הגוף זקוק על מנת להישאר חזק ובריא.

קרא עוד...