הרבה יותר בטוח לנסוע כשאישה על ההגה. צילום: אילוסטרציה

עמותת אור ירוק: למרות הנתונים הגורפים - רק 4% מרגישים בטוחים יותר לנסוע עם אישה ולא עם גבר - תושבי הדרום יותר מפחדים לנסוע עם נהגות לעומת התל אביבים. ארז קיטה, מנכ"ל עמותת אור ירוק: "חסרים אלפי נהגים בתחבורה הציבורית ובענף הרכב הכבד. נשים לוחמות בצבא ומטיסות מטוסים ולכן הגיע הזמן שהמדינה תעודד אותן להשתלב גם בתחום הרכב וההסעות, כך נוכל לשלב כח עבודה איכותי בתחום הרכב וגם אולי לצמצם את תאונות הדרכים"

קרא עוד...

אופניים חשמליים. צילום: אילוסטרציה

יו"ר ועדת המשנה לבטיחות בדרכים ח"כ אשר: נעקוב אחרי רשויות שלא יצטרפו לאכיפת עבירות אופניים חשמליים. סגן מנהל אגף הפיקוח בעיריית ת"א: במאי תחל הסברה ובאוגוסט הפקחים יחלו לחלק דוחות; מנכ"ל פורום ה-15: הבעיה היא ברוכבים על הכבישים והמשטרה צריכה לטפל בזה; ח"כ אשר שב וקרא לשר האוצר להפנות חלק מעודפי גביית המס לא רק להורדת מס אלא גם להורדת הקטל בכבישים

קרא עוד...

עו"ד עפר חורש. צילום: ברוך בן יצחק

משפטנים: "תקנות התעבורה החדשות דווקא מעודדות את הקטל בכבישים. כל מטרתן היא להשית מסי עתק על האזרח" - בימים האחרונים יצא משרד התחבורה בפרסומים נרחבים, ובהם הסביר כיצד הוא הולך להילחם בעברייני התנועה, ולהפחית את הקטל בדרכים. לא רק שפורסמו תקנות חדשות לקנסות ולזימונים למשפט, אלא שהמשטרה גם התגאתה בהצבת ניידות דמה להרתעת נהגים מביצוע עבירות.

קרא עוד...

מסלולי טיול בחג הפסח

חג האביב מביא איתו חופשה ארוכה מבתי הספר וגם במקומות העבודה מורידים כוננות. אם גם אתם רוצים לבלות את פסח יחד עם המשפחה ומחפשים מסלול טיול אטרקטיבי, כדאי שתקראו את הכתבה הבאה

קרא עוד...

צילום: עמותת אור ירוק

עמותת אור ירוק: הירושלמים הם שיאני הדוחות בגין שימוש בטלפון בזמן נהיגה – 40 אלף דוחות ניתנו בעיר בשש השנים האחרונות. ארז קיטה, מנכ"ל עמותת או ירוק: "מדינת ישראל מכניסה כסף רב מהקנסות שהיא גובה מעברייני התנועה, הגיע הזמן שהכסף יחזור לאזרחים וישמש להצלת חיים בכבישים - תוספת של ניידות ושוטרים יגבירו את הנוכחות המשטרתית בכבישים וירתיעו נהגים מלאחוז בטלפון ולסכן את החיים של כולנו"

קרא עוד...

צילום: יח"צ ניסאן

ניסאן משיקה: X-TRAIL - קרוסאובר 7 מקומות ישיבה בגרסת ארבע על ארבע - חברת קרסו מוטורוס משיקה בימים אלה בישראל את ניסאן אקסטרייל 7 מקומות, בגרסת 4X4 האקסטרייל החדש מצויד במנוע 2.0 ליטר טורבו וגם הוא בגרסת דיזל. גרסה זו מצטרפת לסדרת הקרוסאוברים המוצלחת של ניסאן ג'וק , קשקאי ואקסטרייל 7 מקומות 4X2.

קרא עוד...

30 ש"ח מתנה לחנייה סלולארית בסלופארק

ענקית הניווט הישראלית ממשיכה לפעול למען שימור הסביבה בישראל ובעולם והורדת מספר הרכבים בכבישים והפעם באמצעות שיתוף פעולה עם אפליקציית סלופארק, המאפשרת לשלם על החנייה באמצעות הסלולארי שלנו. במסגרת שיתוף הפעולה, כל נהג המצטרף בתקופת המבצע ל- ומשלים נסיעה שיתופית אחת, יקבל 30 ש"ח מתנה לחנייה סלולארית בסלופארק. על מנת ליהנות מההטבה, הנהגים יקבלו בתום הנסיעה קוד קופון, אותו יוכלו להכניס לאפליקציית סלופארק.

קרא עוד...