ילדים צריכים מזון בריא בבית

"אם לא תאכל יבוא שוטר", "ביס אחד בשביל אימא, אחד בשביל אבא ואחד בשביל השכנה" - זה רק חלק קטן מהלקסיקון שליווה אותנו כילדים ליד שולחן האוכל. בגרסת שנות האלפיים נוספו לאלו גם משפטים כמו: "אם תמשיכי לאכול יבוא שוטר", או "עוד ביס אחד ויהיו לך רגליים כמו של אימא, כרס כמו של אבא וישבן כמו השכנה", אבל בעצם דבר לא השתנה.

קרא עוד...

 תוסף מולטי גרין (צילום: נוטרי קר)

מותג תוספי התזונה Nutri Care מציג פורמולה ייחודית של מולטי ויטמין לחיזוק הגוף - "מולטי גרין" Multi Green - - מולטי ויטמין משודרג המשלב 26 ויטמינים ומינרלים בתוספת של תמציות צמחים ירוקים הכוללים "מזונות על", אנזימי עיכול ונוגדי חמצון.

קרא עוד...

מסחטת מיץ

מסחטת מיצים טובה היא מצרך מבוקש בכל בית,  בעידן בו המודעות והצריכה לתזונה בריאה ומקיימת אין יותר טוב מלשתות כוס מלאה ועשירה בבריאות וויטמינים הנדרשים לקיומנו באורח חיים בריא ומקיים.

קרא עוד...

מגוון מוצרי דורות (צילום ארקדי רסקין)

הידעתם? ישראל נמצאת היום במקום הראשון מבין מדינות אירופה בדירוג ההשמנה ובמקום הראשון בעולם, עם מעל לחצי מיליון ילדים הסובלים מעודף משקל. אחד הגורמים המשפיעים ביותר על השמנה הוא הבחירה לאכול מוצרים מעובדים ומזון מהיר. אנחנו מוצאים את עצמנו בתוך "מרוץ החיים", מסתפקים בהמבורגר וצ'יפס, שולפים מזון מעובד לחימום מהיר מהמקפיא וממעטים לבשל אוכל טרי.

קרא עוד...

צילום – אייל קרן

ברזל הוא מינרל חיוני לגופנו, מסבירה הנטורופתית ג'ולי ברוך. הברזל הוא חלק מההמוגלובין האחראי על נשיאת החמצן אל תאי הגוף. כמו כן הוא מרכזי בתפקוד מערכות חיוניות רבות. תופעה של חוסר בברזל נובעת בעיקר מצריכה לא מספקת של ברזל דרך המזון. חוסר בברזל יכול לנבוע בין היתר מאיבוד דם (עקב דימום וסתי מוגבר, דימומים בגוף – גלויים או נסתרים ועוד), קושי בספיגת ברזל בגלל בעיות במערכת העיכול וסיבות נוספות. התסמינים המצביעים על מחסור בברזל בגוף הם: סחרחורת, נשירת שיער, עייפות, הפרעות שינה, פגיעה בריכוז, פגיעה בהתפתחות ועוד.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים