השבוע הסתיים קורס העצמה וחווית שירות בבית החולים "מזור" ("מזרע" לשעבר) בעכו, שבו נטלו חלק המזכירות הרפואיות של ביה"ח והמרפאות בקהילה , במטרה להקנות להן כלים מקצועיים במהלך עבודתן השוטפת. הקורס זכה להצלחה ולמשובים חיוביים ביותר מהמשתתפות

כלים
מזכירות ביהח מזור בעכו עם סיום קורס העצמה וחווית שירות. צילום- יהודית אדרי
מזכירות ביהח מזור בעכו עם סיום קורס העצמה וחווית שירות. צילום- יהודית אדרי

העצמת מזכירות רפואיות. "אנו עושים כל שביכולתנו למען פיתוח ההון האנושי הכולל גם הקניית כלים לעובדים והשקעה בכל הקשור לפיתוח איכות השירות למטופל", אמרה השבוע המנהלת האדמיניסטרטיבית בביה"ח "מזור" ("מזרע" לשעבר) בעכו, נעמי אסולין עם סיומו של קורס העצמה וחווית שירות שהתקיים בביה"ח.

נעמי אסולין, מציינת עוד כי, "קורס העצמה וחווית שירות היה מיועד למזכירות רפואיות בביה"ח ולמזכירות המרפאות לבריאות הנפש המסונפות לביה"ח ומטרתו הייתה לצייד את המזכירות בכלים, תובנות, מיומנות, טכניקות וטיפים ישימים לפעילות היומיומית בעבודה".

מנהלת רשומות ומידע רפואי בביה"ח "מזור" ("מזרע" לשעבר) בעכו, יהודית אדרי אמרה, "אבני דרך ליצירת חווית שירות איכותית הן מקצועיות, אכפתיות, זמינות, ייזום והתאמה לצרכי הלקוח, תוך עיצוב תפיסת התפקיד של המזכירות הרפואיות".

בנוסף, אמרה יהודית אדרי, "ניהול עצמי במסגרת הזמן ועקרונות להתמודדות עם לחץ , הם מאפיינים מרכזיים של סביבת עבודה המשפיעים לסיכויים לשחיקה כמו גם התמודדות עם אתגרים, קונפליקטים וטכניקות לטיפול בהתנגדויות".

לסיכום הקורס, הוכן תיק נוהלי עבודה 2016 למזכירות הרפואיות שהביעו את תודתן על הכלים שקיבלו, על החוויה העוצמתית, שיתוף פעולה וצפייה לעוד בעתיד. המנהלת האדמיניסטרטיבית בביה"ח "מזור" ("מזרע" לשעבר) בעכו, נעמי אסולין הביעה את התרגשותה לנוכח המשובים של המזכירות, "שציינו את תרומתו של הקורס להעצמתן, כאשר מעבר לכלים המקצועיים שהוענקו להן, הן הביעו הערכה על הלמידה המשותפת, הפתיחות, החשיבה והתרומה לאחריות הדדית וגיבוש הצוות".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

אפר 23, 2020

ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה לרפואה דחופה במרכז שניידר

הנהלת מרכז שניידר הודיעה על מינוי חדש בבית החולים: ד"ר רון ברנט מונה לתפקיד מנהל המחלקה…
דצמ 18, 2019

תואר ראשון בחינוך למען דור העתיד

ככול שהעולם בו אנו חיים משתנה ומתאים את עצמו לעתיד הטכנולוגי, כך גם דרכי ההוראה וחומרי…
דצמ 11, 2019

כיצד אפשר להשלים כיום בגרויות

לא מעט אנשים אשר אינם סיימו בתיכון את כלל הבגרויות אשר נדרשו להם על מנת שיקבלו תעודת…
נוב 12, 2019

עבודות סמינריון ולימודים

סמינריון, עבודות סמינריון, עבודה סמינריונית, כתיבת סמינריון, כתיבת עבודות, כתיבת עבודה…
יונ 13, 2019

מתקשים במקצועות אנגלית ומתמטיקה? מרכזי לימוד מטיק- הצלחה אישית לכל תלמיד

כמעט כל הורה עם ילדים בחטיבת הביניים והתיכון, מכיר את הקשיים בהם נתקלים התלמידים כתוצאה…