יתרונות לוח מחיק במשרד

אז זה אומנם נכון שאנו חיים בעידן בו לכל אחד מאתנו יש מכשיר טלפון חכם, אשר לצד אמצעי ליצירת תקשורת, משמש גם כיומן ואפילו כסוג של "עוזר אישי". אך ה"עוזר האישי" הצמוד הזה, לא מפחית את התועלות הרבות שיש ללוח מחיק במשרד. הסיבה לכך טמונה במספר סיבות – ראשית כל, לוח מחיק יכול לשמש לא רק אותנו, אלא את כל העובדים בחדר, ואפילו במחלקה – כך שניתן להשתמש בו לצורך כתיבת תזכורות קולקטיביות. חוץ מזה, הלוח המחיק, הוא נוח לשימוש, כך שאם לדוגמא, אנחנו מנהלים שיחת טלפון וצריכים לכתוב מסר, תזכורת או הודעה, נוכל לעשות זאת בצורה פשוטה – בלי להתחיל לחפש אחר עט ודף, או לנסות להקליד את פרטי המסר, תוך כדי השיחה ולהפריע למהלכה.

כלים
לוח מחיק
לוח מחיק

 

הודעות, חישובים ומסרים
אז כנראה שלוח מחיק הוא לא האמצעי האופטימאלי לכתוב הודעות למנכ"ל או לבוס – אלא אם כן הוא הוא בעד אווירה פחות רשמית במשרד ונגד דיסטנס. אבל לוח מחיק יהווה ללא כל ספק כאמצעי אופטימאלי לכתיבת הודעות ומסרים עבור קולגות.
החלטתם להזמין במשותף ארוחת צהריים למשרד, לוח מחיק, יכול לסייע לכם להבין מה כל אחד מזמין, כמו גם לחלק את התשלום בין המזמינים.
כמובן, שאם יש לכם זמן בהפסקות, ונכנסה בכם רוח שטות, תוכלו לנצל את הלוח המחיק גם למשחק איקס עיגול או משחקים דומים נוספים.

לא רק עניינים של המשרד
קולגה שלכם לעבודה הכינה עוגה מדהימה, וכבר מהביס הראשון הבנתם שאתם חייבים להכין את העוגה הזאת למשפחה שלכם לשבת, והיא כמובן, שמחה לתת לכם את המתכון (ואפילו בפרטי פרטים) – עכשיו, אין באמת סיכוי אמתי שתזכרו אותו בעל פה, ולא בדיוק נעים לכם להתחיל להוציא את מכשיר הטלפון החכם ולהקליד את פרטי המתכון (מה שיכול לקחת זמן רב), אז כאן מגיע הפתרון, והוא לכתוב את פרטי המתכון על הלוח המחיק – כמובן, שבשלב הבא, כשתמצאו דף ועט זמינים, תוכלו להעתיק את המתכון, או אפילו לצלם אותו באמצעות הטלפון הנייד שלכם.
סיטואציה נוספת, היא שיחת טלפון בן/בת הזוג, שמבקש/ת ממכם לעשות קניות דחופות אחרי העבודה, וכמובן, שעליכם לזכור איכשהו את רשימת המצרכים המבוקשים – גם כאן, תוכלו לעשות בלוח המחיק למטרה.
אלו כמובן רק חלק מהדוגמאות, בהן לוח מחיק במשרד טומן בחובו תועלות לגבי החיים שמחוץ לשעות העבודה.

כאמור, ללוח המחיק יכולים להיות שימושים רבים במשרד – שימושים אשר קשורים הן לעניינים פנים משרדיים, והן לעניינים הקשורים בבית.
אם אתם מעוניינים לרכוש לוח שכזה, אתם עתידים לגלות שהיצע האפשרויות הוא רחב, כאשר ישנם לוחות בגדלים ומסוגים שונים, כאשר כל שאתם צריכים לעשות זה לבחור מתוך ההיצע את הלוח אשר יענה על הדרישות שלכם בצורה הטובה ביותר.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS