אם אתם מתעניינים בעיצוב גרפי, אתם מתעניינים מן הסתם מה זה אינדיזיין כמו שאר התוכנות – אדובי פוטושופ, אדובי אילוסטרייטור ואחרות. אינדיזיין היא תוכנת הוצאה לאור שולחנית, תוכנה שמאפשרת לייצא מסמכים בפורמט PDF, תומכת בטיפוגרפיה וביוניקוד והיא שונה בממשק שלה מאשר פוטושופ ואילוסטרייטור. אינדיזיין היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי מערכות, חברת תוכנות הגרפיקה המובילה בעולם, וזו תוכנה אשר כל מעצב גרפי חייב להכיר וחייב לדעת לעבוד איתה ביעילות. אם אתם תוהים מה זה אינדיזיין תוכלו לגלוש ברשת ולראות אין ספור דוגמאות של התוצאות שלה ומה שחשוב הוא שתדעו שאתם צריכים להשקיע לא מעט, צריכים להתמיד בשביל להגיע לתוצאות.

כלים

 

הכירו את האחיות – אילוסטרייטור ופוטושופ.

אינדיזיין היא אומנם תוכנה שעומדת בפני עצמה, תוכנה אשר ניתן לעשות איתה לא מעט, אך עם כל הכבוד לה, בשביל להיות מעצבים גרפיים צריך גם ללמוד תוכנות נוספות כמו אילוסטרייטור ופוטושופ. את פוטושופ רובינו מכירים, תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה שעולה בהרבה על כל התוכנות והאפליקציות לנייד שפותחו בשנים האחרונות. היא עובדת על פיקסלים והיא מאפשרת לעצב, לתקן ולעבד כל תמונה שהיא. ואילוסטרייטו? אילוסטריטור היא האחות הגדולה, זו שיש לה כמה יכולות ייחודיות ובאמצעותה ניתן לעצב לוגואים, תלת מימד, לצייר ולעשות עוד דברים אחרים. אילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית וככזו, אפשר להגדיל כמה שרוצים את התמונה שעובדים עליה באמצעותה בלי לפגוע באיכות של התמונה.

למה לכם להיות מעצבים גרפיים?

למה באמת? הרי לא חסר מקצועות שאפשר ללמוד...טוב זה כמובן לא ברצינות, הרי התכנסנו כאן היום בשביל להבין מה זה אינדיזיין וגם למה כדאי ללמוד את התוכנה כמו גם תוכנות גרפיקה נוספות. התשובה פשוטה, כי העולם הולך לכיוון הזה. היום הכול מעוצב או יהיה מעוצב, היום יש ביקוש למעצבים גרפיים בלי סוף הן לזירת האופליין והן לזירת האונליין. אם תהיו מעצבים גרפיים תהיה לכם עבודה בשפע, רק נשאר לכם דבר קטנטן לעשות...

ללמוד.

ואיפה לומדים? אצלנו בסטודיו עם מורה פרטי.

למה דווקא אצלנו?

כי אנו מרכזים את המורים הפרטיים הטובים ביותר לגרפיקה במקום אחד. One stop shop לכל תוכנות הגרפיקה. המורים שלנו בעלי ניסיון רב והם עוסקים בגרפיקה ביום יום שלהם, הם חיים בתשוקה את עולם העיצוב והם ישמחו להעביר לכם אותו. במהלך הלימודים תכינו תיק עבודות מרשים אותו תוכלו להציג לכל דורש, מה שיאפשר לכם דריסת רגל בעולם העבודה.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

נוב 12, 2019

עבודות סמינריון ולימודים

סמינריון, עבודות סמינריון, עבודה סמינריונית, כתיבת סמינריון, כתיבת עבודות, כתיבת עבודה…
יונ 13, 2019

מתקשים במקצועות אנגלית ומתמטיקה? מרכזי לימוד מטיק- הצלחה אישית לכל תלמיד

כמעט כל הורה עם ילדים בחטיבת הביניים והתיכון, מכיר את הקשיים בהם נתקלים התלמידים כתוצאה…
אפר 01, 2019

מיהו אגרונום ומהם תחומי העיסוק שלו

החקלאות מציעה אופציות שונות לצורך ייצור מזון, שימור מזון ושיפור מזון. מעבר לכך, החקלאות…
מרס 17, 2019

קורס גרפיקאים

היום גם מי שלא ראה את עצמו בעבר לומד, יכול לעשות את זה. כל מה שצריך הוא כוח רצון…
מרס 17, 2019

קורס בניית אתרים

העולם סביבנו עבר שינוי משמעותי בשנים האחרונות, שינוי שאפשר לשייך בעיקר לפריצת האינטרנט…