טקס יום השואה הבינלאומי בעמותת "יד עזר לחבר" בחיפה

טקס יום השואה הבינלאומי בעמותת "יד עזר לחבר" בחיפה: יו"ר העמותה שמעון סבג: נמשיך לאתר את ניצולי השואה שסובלים ממחסור ונסייע להם ככל שרק נוכל. השר החדש איוב קרא: "תפקידנו כמדינה להבטיח ששואה כזאת לא תחזור לעולם" - בטקס נחנך גם מוזיאון לניצולי שואה שהוקם במתחם העמותה בעלות של כמיליון שקל.

קרא עוד...

ח"כ מיקי לוי(צילום: אלעד גוטמן)

ח"כ מיקי לוי: "אני קורא לועדת השרים לחקיקה לתמוך בהצעת החוק שתעלה בראשון הקרוב. לא יכול להיות ששרי הממשלה יתנו את ידם לשחיתות. ​חגיגות השכר שהתפרסמו בשנה האחרונה, דו"ח מבקר המדינה, ​ האיומים מצד ההנהלה על חברת דירקטוריון המנסה לשאול שאלות​ ומכתב האיום שקיבלתי אני בעצמי כח"כ מקק"ל, חושפים את קצה הקרחון של השחיתות בארגון הזה."

קרא עוד...

במסגרת עידוד עלייה: החל משנת 2017 – כלל העולים לישראל יוכלו ללמוד עברית באמצעות שוברים לאולפנים פרטיים

החל משנת 2017 – כלל העולים לישראל יוכלו ללמוד עברית באמצעות שוברים לאולפנים פרטיים - בעקבות ההצלחה של לימודי העברית באולפנים הפרטיים מהם נהנו בשנתיים האחרונות עולים מצרפת בלגיה ואוקראינה, הכריז משרד העלייה והקליטה כי ירחיב את הזכאות לשירות לכלל העולים שיגיעו במהלך 2017 לישראל.

קרא עוד...

נכ"לית אינטל ישראל, מקסין פסברג, אמרה כי "אני חושבת שכדי לעזור לתעשייה אנחנו צריכים משהו שהוא מעבר לוועדה לעידוד התעשייה

מנכ"ל משרד הכלכלה, עמית לנג: "בשנה האחרונה יש אווירה אנטי עסקית קשה בישראל" - "אני חושב שבשנה וחצי האחרונות הבנו שיש ההתדרדרות משמעותית של התעשייה בישראל לצד אווירה אנטי עסקית קשה" הצהיר היום (ה') מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה, עמית לנג, בועידת התעשייה 2017 של התאחדות התעשיינים בתל אביב, במסגרת פאנל "צמיחה או צניחה".

קרא עוד...

יום הזיכרון לקורבנות האלימות נגד נשים אשר יתקיים ב - 2.2.17

אנו מציינות לראשונה בישראל את יום הזיכרון לקורבנות האלימות כלפי נשים. את יום הזיכרון הגו ויזמו עו"ד אפרת אומיאל פדידה וקרן רווה בשיתוף עם חברות קבוצת הפייסבוק שהקימו "כוח נשי ישראלי" ותנועת "כל הנשים". בעקבות הרצח האחרון בטמרה, החלטנו שאיננו מסוגלות שלא לפעול למען שינוי נושא האלימות כלפי נשים.

קרא עוד...

ועידת הקלינטק ה-21: מי תהיינה עשר הערים והרשויות הירוקות של ישראל? תמונה: אילוסטרציה

ועידת הקלינטק ה-21: מי תהיינה עשר הערים והרשויות הירוקות של ישראל? ההרשמה לתחרות עשר הערים והרשויות הירוקות של ישראל בעיצומה וכבר צפוי גידול משמעותי במספר הרשויות שישתתפו בתחרות.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים