העולם המודרני הוא מאוד חסר גבולות, אך מצד שני אנו תמיד חשים בו מעין סגירות, כאילו שהטכנולוגיה הקיפה אותנו מכל כיוון ואין שום מנוס ממנה. עם זאת, אין בנמצא אף אפליקציה המאפשרת לענות על הצורך לעצור וליהנות מהרגע. זאת מהסיבה הפשוטה שאין אפליקציה שתשתווה לאטרקציה שניתנה לנו על ידי הטבע עצמו. מדובר בשטחים הקסומים שנותרו כפי שהיו מאז ומעולם ומעניקים לנו את האפשרות להרגיש חלק ממשהו הרבה יותר גדול, ולעשות זאת בסביבה שמאפשרת לנו להרגיש גדולים מהחיים. נשמע סותר? לא כשמדובר בשיט על יאכטה משלכם, כאשר אתם מתפקדים בתור הקפטן הבלעדי ומשיטים את החברים, את הקרובים ואת האורחים שלכם לכל מקום שתרצו במי הים רחב הידיים.

קרא עוד...

אחרי הכל, דרכון אירופאי הינו כרטיס כניסה להרבה מאוד מדינות, מוסדות לימוד ומקומות עבודה ברחבי אירופה. לכן, מי שיש באפשרותו להוציא דרכון כזה על פי החוק – כדאי שיממש את זכותו. היום, יהודים  יוצאי פורטוגל וספרד אשר מעוניינים שיהיה ברשותם דרכון אירופאי יכולים לעשות זאת, אולם רק אם הם עומדים במספר קריטריונים: הוכחת קשר משפחתי קרוב למגורשי פורטוגל ועמידה בהצלחה בתהליך בירוקרטי של מילוי והגשת טפסים שונים ורבים. איך עושים את זה ובמה זה כרוך? במאמר זה תקבלו את כל הפרטים.

קרא עוד...

צילום יח"צ

מושל אנטליה, מוניר קאראלאולו: "היעד שלנו הוא להגיע למספרים של שנת 2008, בה ביקרו 330 אלף תיירים ישראלים באנטליה" שגריר טורקיה בישראל, כמאל אוקום: "אנחנו מבטיחים ביטחון מלא לישראלים המבקרים בטורקיה. טורקיה היא מדינה בטוחה והמצב בה אינו שונה מכל מקום אחר באירופה. אני מציע לכם לפנות למי שהוציא אזהרת מסע ולבדוק מדוע היא קיימת בכלל".

קרא עוד...

ריינאייר, חברת התעופה הלואוקוסט הגדולה באירופה, בשיתוף פעולה ובסיוע משרד התיירות, משיקה היום, 10 במאי, שני קווי תעופה חדשים, דו-שבועיים מברמן ומדיסלדורף-וויז, בגרמניה לשדה התעופה עובדה באילת. זאת, כחלק מלו"ז חורף 2017 המורחב של החברה אשר יכלול 14 קווי תעופה ו-28 טיסות שבועיות לאילת.

קרא עוד...

מתורגמן

משלחות עסקיות ואנשי עסקים שונים מגיעים לישראל למטרות ביקורים עסקיים כל הזמן אלו יכולות להיות משלחות אשר המארחת הרשמית שלהם היא המדינה (דוגמת מוסד ממשלתי כלשהו, ארגון הפועל החסות המדינה וכו') ורבות מאותן משלחות הן אורחות של גופים וארגונים פרטיים, ובכללן לא מעט חברות עסקיות.

קרא עוד...