אחרי הכל, דרכון אירופאי הינו כרטיס כניסה להרבה מאוד מדינות, מוסדות לימוד ומקומות עבודה ברחבי אירופה. לכן, מי שיש באפשרותו להוציא דרכון כזה על פי החוק – כדאי שיממש את זכותו. היום, יהודים  יוצאי פורטוגל וספרד אשר מעוניינים שיהיה ברשותם דרכון אירופאי יכולים לעשות זאת, אולם רק אם הם עומדים במספר קריטריונים: הוכחת קשר משפחתי קרוב למגורשי פורטוגל ועמידה בהצלחה בתהליך בירוקרטי של מילוי והגשת טפסים שונים ורבים. איך עושים את זה ובמה זה כרוך? במאמר זה תקבלו את כל הפרטים.

קרא עוד...

צילום יח"צ

מושל אנטליה, מוניר קאראלאולו: "היעד שלנו הוא להגיע למספרים של שנת 2008, בה ביקרו 330 אלף תיירים ישראלים באנטליה" שגריר טורקיה בישראל, כמאל אוקום: "אנחנו מבטיחים ביטחון מלא לישראלים המבקרים בטורקיה. טורקיה היא מדינה בטוחה והמצב בה אינו שונה מכל מקום אחר באירופה. אני מציע לכם לפנות למי שהוציא אזהרת מסע ולבדוק מדוע היא קיימת בכלל".

קרא עוד...

ריינאייר, חברת התעופה הלואוקוסט הגדולה באירופה, בשיתוף פעולה ובסיוע משרד התיירות, משיקה היום, 10 במאי, שני קווי תעופה חדשים, דו-שבועיים מברמן ומדיסלדורף-וויז, בגרמניה לשדה התעופה עובדה באילת. זאת, כחלק מלו"ז חורף 2017 המורחב של החברה אשר יכלול 14 קווי תעופה ו-28 טיסות שבועיות לאילת.

קרא עוד...

מתורגמן

משלחות עסקיות ואנשי עסקים שונים מגיעים לישראל למטרות ביקורים עסקיים כל הזמן אלו יכולות להיות משלחות אשר המארחת הרשמית שלהם היא המדינה (דוגמת מוסד ממשלתי כלשהו, ארגון הפועל החסות המדינה וכו') ורבות מאותן משלחות הן אורחות של גופים וארגונים פרטיים, ובכללן לא מעט חברות עסקיות.

קרא עוד...

קפריסין הטורקית

בצפון קפריסין, או בשמה הרשמי "הרפובליקה הטורקית של צפון קפריסין", מתגוררים כ- 250 אלף תושבים, רובם דוברי טורקית, ורק טורקיה ואזרבייג'ן מכירות בה, נראה שעובדה זאת לא מפריעה לישראלים שאוהבים נופש קרוב, שופע ובעיקר זול

קרא עוד...

אתרים בהם האנייה תעגון במהלך ההפלגה

חגיגות יום העצמאות על סיפון הגולדן איריס של מנו ספנות - מנו ספנות בהפלגת השקת עונת האביב, משלבת את חגיגות יום העצמאות על הסיפון. ההפלגה יוצאת ב 23 לאפריל וחוזרת ביום שישי, 05 למאי. יעדי העגינה המשולבים בהפלגה הם איי יוון - כריתים, קורפו, באיטליה תעגון האנייה בבארי ובונציה, ומשם צפונה עד העיר העתיקה של דוברובניק וחזרה דרך עיר הנמל אגיוס ניקולאוס שבכריתים.

קרא עוד...

צילום: באדיבות רויאל קריביאן

לראשונה בעולם: קורס צלילה מקצועי על אניות השייט של Royal Caribbean® בשיתוף עם PADI Professional Association of Diving Instructors -חברת השייט הגדולה בעולם Royal Caribbean® עטורת פרסים בינלאומיים עם מורשת בת 46 שנים של חדשנות הינה היחידה בעולם המאפשרת למפליגים לקבל תעודת צולל מוסמך תוך כדי חופשתם על אניית פאר.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים