מירי אופריכטר

כל הורה שקורא שורות אלה, לא יכול לקבל את העובדה שישנם מקרים בהם מחליטה עובדת סוציאלית להפריד בין האם ובין ילדיה, אלא שכל הורה שקורא את השורות הללו הוא לא אותה אם שממנה המליצה העו"ס מירי אופריכטר לקחת את ילדיה.

קרא עוד...

ספרק טויס - טיול ברכבת החיות(צילום: ספרק טויס)

חברת "ספרק טויס", המתמחה בפיתוח צעצועים אינטראקטיביים, השיקה צעצוע חדש לילדים:  "טיול בספארי – רכבת החיות" – צעצוע חווייתי מקסים, המלמד את הפעוטות את עולם החיות תוך כדי משחק המשלב הפעלות והפתעות מהנות!

קרא עוד...

מתנות לגני ילדים

מסיבת סוף שנה בגן הילדים היא אירוע מרגש המסמל התחלות חדשות ומהווה טקס מעבר של הילדים. בעזרת אטרקציות שונות ומגוונות ניתן להתגבר על החששות אשר בדרך כלל מלווים את התהליך ולחגוג ביחד את הישגיהם של הילדים.

קרא עוד...

סקופסטאר מועדון לבת ולבר מצווה בראשון לציון

בר מצווה יש פעם בשנה, מועדון בר מצווה סקופסטאר בראשון לציון הוא אירוע שחוגגים רק פעם בחיים ובגלל זה, מכיוון שמדובר באירוע חד פעמי, רבים נוהגים לחגוג אותו באופן ייחודי ומיוחד.

קרא עוד...

פארק טרמפולינות SKY JUMP (צילום:SKY JUMP)

פארק הטרמפולינות Sky Jump ברעננה מארגן לכבוד חג סוכות חגיגת פעילויות לכל המשפחה שיתקיימו בכל ימי החג. כמו כן לכבוד החג תוקם בפארק סוכה חגיגית שכולם מוזמנים להתארח בה.

קרא עוד...

סאמר סקול

אם שמעתם לא פעם את המושג "סאמר סקול" ואתם רוצים להבין יותר אודותיו - חשוב שתקראו את הכתבה הבאה.

סאמר סקול הוא מחנה קיץ שמתקיים בדרך כלל בארצות הברית או בלונדון, ובו ילדים בגילאי 10 עד גילאי 18 נוסעים לחו"ל למשך שבועיים, תוך שהם לומדים אנגלית בשעות הבוקר, ולאחר מכן יוצאים לשלל בילויים וטיולים באזור.

קרא עוד...

מתבגרים חסרי מנוח

ב"מאוחדת" הפנימו מזמן, שקופת חולים זה לא רק מתן שירותי רפואה פיזית מצוינים, אלא גם סיוע להורים בכל תחום חשוב בחייהם. משום כך הוקמה מרפאת מתבגרים, בראשות ד"ר אלידה מגור, נוירו פסיכיאטרית מומחית, שתסייע במניעה, אבחון, יעוץ וטיפול בבעיות הגיל ותעניק להורים רוגע והבנה למה שעובר על ילדיהם!

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

פוליש לרצפה

טיפים לבית