באחד הקטעים היותר ידועים ממופעי הסטנד-אפ שלו, הקומיקאי הפופולרי לואי סי.קיי. מספר על טיסה שהיה בה, אשר הציעה לנוסעיה חיבור אלחוטי לאינטרנט, ומתאר כיצד אחד הנוסעים בטיסה זעם על העובדה שהמכשיר שלו לא מצליח להתחבר לרשת. סי. קיי. מלגלג על רמת הפינוק המדהימה שהגענו אליה, כאשר גם כאשר מעניקים לנו שירות לא ייאמן כגון חיבור לאינטרנט בזמן טיסה, העיכוב הקטן ביותר יכול לגרום לנו להפוך לזועמים וחסרי סבלנות.

קרא עוד...

פסיכיאטרית ילדים ונוער ביחידה לבריאות הנפש במרכז הרפואי בני ציון, ד"ר סוניה סונקין, מסבירה כי, קיימות דרכים שבהן ניתן למזער את הסיכויים לפגיעה בילדים, למשל, לחסום אתרים שאינם מתאימים לילדים דרך חברות האינטרנט ולבצע מעקב הורי באמצעות תוכנות ייעודיות. אך יחד עם זאת, חשוב לדעת, שאלו לא פותרות את הסכנות הטמונות ברשתות החברתיות, שם אין אפשרות למעקב טכנולוגי. על כן, בשימוש באפליקציות ובאתרים, צריך להיות מעקב הורי תוך שמירה על הילד"

קרא עוד...

Beenthere היא רשת חברתית חדשה המאפשרת לייצר ולשתף זכרונות אישיים המבוססים על מיקום גיאוגרפי בו הם התרחשו

Beenthere היא רשת חברתית חדשה המאפשרת לייצר ולשתף זכרונות אישיים המבוססים על מיקום גיאוגרפי בו הם התרחשו. מאחורי המיזם עומדים יעקב גורסד יזם שבבעלותו חברות נדל"ן והייטק בישראל וצרפת, וקבוצת אפולו. תחום ייצור הזכרונות זוכה להשקעות רבות בעמק הסיליקון החל מחברות הזנק ועד לחברות ענק כמו פייסבוק המעוניינים לשמור את הזכרונות שאנו מייצרים במרחב הדיגיטלי

קרא עוד...

מעצמת סייבר: כ-40 חברות ישראליות משתתפות בביתן הלאומי של ישראל באירוע הסייבר הגדול בעולם RSA. בשנת 2015 יצאה ישראל טכנולוגיות סייבר בהיקף של כ- 3.5 מיליארד דולר היקף ההשקעות בתעשייה הסתכם בכחצי מיליארד דולר

קרא עוד...

פעם בכדי ליהנות מיתרונות של פרופיל אינסטגרם משפיע עם אלפי עוקבים היה עליכם לעבוד מאוד קשה, היום כבר אפשר לעשות זאת מהר יותר עם כמה קיצורי דרך, ובעיקר, בצורה הרבה יותר מהנה. אם פעם רק דוגמניות ושאר כוכבי ריאליטי או טלוויזיה זכו לאלפי עוקבים באינסטגרם היום גם אתם יכולים. אם אתם מעוניינים להפוך למשפיעים, אם אתם חולמים להשתתף בתכנית ריאליטי או להפוך לסלבס ברשת כאן נלמד אתכם איך להקים ולתחזק פרופיל אינסטגרם מעניין ומשפיע. בסופו של דבר הפרופיל שלכם יהיה כל כך מבוקש שגם המפורסמים ישלחו לכם בקשות מעקב.

קרא עוד...