לא משנה באיזו קומה אתם, לא משנה אם לדיירים מתחתכם או מעליכם יש כבר מרפסת ולא משנה בן כמה הבניין שלכם – אם אתם רוצים להוסיף מרפסת לבית, תוכלו לעשות זאת באמצעות הטכנולוגיה של מרפסת תלויה אותה מציעה לכם חברת בלקון מרפסות ברמה מקצועית יוצאת דופן ועם שלל אפשרויות עיצוב ותכנון.

מהי מרפסת תלויה?

מרפסת תלויה היא מרפסת שאינה נזקקת לעמודי תמך הנמתחים מתחתיה אל עבר הקרקע, אלא מעוגנת אל הקיר החיצוני של המבנה ונשענת על פלטפורמת פלדה הנמתחת מרצפת הבית החוצה. מרפסת תלויה היא למעשה הפתרון היחיד שקיים עבור דירות שאינן ממוקמות בקומה הראשונה או השנייה, ושאין שום יכולת למתוח מהגובה בו הן ממוקמות עמודי תמך שיחזיקו את מרפסת חדשה בגובה רב.

קרא עוד...

תאורה לבית

אם גם אתם מאמינים שהתקנת מנורה בבית היא בבחינת בחירת תאורה, כדאי מאוד שתשכרו שירותי ייעוץ מקצועיים. כיצד ייעוץ תאורה יכול לעזור לכם? נשמח לשפוך לכם מעט אור על הדברים.

קרא עוד...

מהי ביקורת מבנים? מתי נדרשת ביקורת כזאת? מי מבצע את הביקורת? אם אתם נמצאים בתהליך של קניית דירה חדשה מקבלן או קניית דירה יד שניה, אם נתקלתם במונח בשיחות שלכם עם אנשי מקצוע וזה נראה לכם עניין מספיק חשוב בכדי שתבינו מה הוא אומר אבל אתם לא ממש מבינים מה הוא אומר, אנחנו פה כדי להסביר.

קרא עוד...

גינה פרטית היא ללא ספק משאלת ליבם של מעט ישראלים. המחשבה שהם יוכלו לצאת כל בוקר לשתות קפה או כל ערב לאכול ארוחה טובה בגינה, לארח חברים ובני משפחה, לשחק עם הילדים או הנכדים, וכמובן לטפח אותה, לטפל בה, על מנת שהיא תהיה מעוצבת בצורה יפה ומרשימה.

קרא עוד...

כמה פעמים חזרתם הביתה וכל מה שרציתם זה לעשות אמבטיה ארוכה ומרגיעה שתוריד מעליכם את היום הארוך שעבר עליכם? חדר האמבטיה, גם אם אתם לא מרגישים בזה, הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית, אחד המקומות הפרטיים והאינטימיים ביותר שלכם.

קרא עוד...

רבים מאתנו מחפשים את החיים העירוניים במטרה לחיות חיים טובים יותר: עבודה משתלמת, מקומות בילוי ועוד. הסתיימו הימים שבהם היה יוצא האדם אל השדות כדי לגדל פרחים, צמחים וירקות, והיום יכולת זו שמורה בעיקר למי שגר במושב ובקיבוץ. אבל גם אם אתם גרים בעיר גדולה, אין זה אומר שאינכם יכולים ליהנות מפרחים ועציצים טבעיים בסלון ביתכם.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים