עבור מי שלא יודע בדיוק במה מדובר, נסביר בדיוק את המונח ברטר וניתן קצת רקע אודות ההתפתחות של שיטת המסחר הזו משחר ההיסטוריה ועד ימינו. ובכן – מדובר, למעשה, בסחר חליפין.

קרא עוד...

עשרות אפיקי השקעה קיימים במציאות הכלכלית בישראל. החל מהשקעה סולידית בבנק, דרך אגרות חוב ומניות ועד לנדל"ן, קרקעות, מטבע חוץ וכו'. בין כל האפשרויות הללו, אחת האהודות והפופולאריות ביותר היא זו של קרנות הנאמנות. סיבות רבות הופכות אותה לנפוצה כל כך, ועליהן נדון בהמשך.

קרא עוד...

אתם עדיין משתייכים לדור הישן (ההולך ונכחד) של האנשים החוסכים את כספם באמצעות הבנק? אתם עדיין מעבירים כספי חיסכון חודשיים לבנק למרות הריבית האפסית המוענקת לכם? זה הזמן להתקדם לפתרונות החיסכון החכם המוצעות לכם כיום על ידי חברות הביטוח השונות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי אודות אפיקי החיסכון שבאמת מייצרים עבורכם רווח ממשי לאורך זמן.

קרא עוד...

כיום אף אחד כבר אינו מופתע כאשר חברת מיקרוסופט מפרסמת את דוחותיה הכספיים ומדווחת על רווחי עתק של מיליארדי דולרים. לאחרונה מיקרוסופט שברה שיאים חדשים שרווחיה חצו את הסכום הסמלי של 100 מיליארד דולרים. כך ע"פ דוחות כספיים שפורסמו ביולי האחרון.

קרא עוד...

הקמת עסק חדש מלווה בחששות רבים ומדובר לרוב במימוש חלום ובשינוי גדול בחיים. פתיחת עסק חדש מאפשרת לכם להשפיע על מהלך החיים וליהנות מהכנסה יציבה וטובה לאורך שנים ארוכות - כל עוד נערכים לכך בהתאם ורוכשים כלים החשובים לכל יזם ולכל עצמאי בתחילת דרכו. בדיוק כפי שמתכננים בית על ידי שרטוט הנדסי מפורט לפרטי פרטים כך עליכם לנהוג בפתיחת עסק חדש בארץ או בכל מדינה אחרת. כדאי לפתוח את העסק רק לאחר כתיבת תכנית עסקית, הגדרת מטרות, מציאת פתרונות מימון לרכישת ציוד ולמימון צרכים נוספים, ויש לפתוח עסק רק לאחר בדיקת התחרות בענף וניתוח מעמיק כדי לבדוק את כדאיות הקמת העסק והאפשרות להרוויח.

קרא עוד...

יוקר המחייה בישראל מחייב את כל אחד ואחת מאיתנו להיערך בהתאם להיקף ההוצאות הכספיות הניצבות בפנינו מדי חודש בחודשו. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר טיפים ועצות אשר יסייעו גם לכם לשמור על מסגרת האשראי הבנקאי והחוץ הבנקאי המוענק לכם, וכפועל יוצא מכך, תוכלו ליהנות מאיזון כלכלי לאורך זמן.

קרא עוד...